Autor: Justyna Sekuła | 19 lutego 2013 |

Doadtkowe samoloty na majówkę od biura podróży Neckermann

Doadtkowe samoloty na majówkę od biura podróży Neckermann

Zima powoli dobiega końca, niektórzy z nas zaczęli planować już majówkę. W związku z dużym zainteresowaniem wyjazdami na długi weekend, biuro podróży Neckermann zdecydowało się dołożyć kolejne trzy samoloty: dwa z nich polecą z Warszawy do Turcji i na Kretę, trzeci Katowic do Turcji. Dzięki temu powstało 540 dodatkowych miejsc.

Maciej Madej, dyrektor ds. transportu lotniczego w firmie, informuje, że pierwsi klienci rezerwowali majówkę już w listopadzie i grudniu, zaraz po tym, gdy ukazała się letnia oferta touroperatora. Decyzją uzasadnia: „Na początku lutego wyjazdy czarterowe były już w dużej części sprzedane, w związku z tym postanowiliśmy zapewnić dodatkowe miejsca”

Największym zainteresowaniem turystów cieszą się kurorty zlokalizowane nad ciepłym morzem, m.in. w Turcji, na Krecie, Rodos, Majorce, w Egipcie i na Wyspach Kanaryjskich.

Jak kształtują się ceny takich wycieczek?

Tygodniowe wczasy na Riwierze Tureckiej w hotelu 4-gwiazdkowym w opcji all inclusive kosztują podczas długiego weekendu od 2345 zł za osobę, w 5-gwiazdkowym na Krecie od 2724 zł, a w Szarm el-Szejk od 2388 zł. Nieco taniej jest w Tunezji – hotel czterogwiazdkowy all inclusive kosztuje od 1803 zł, a trzygwiazdkowy z dwoma posiłkami – od 1618 zł.

Koszty wynajęcia noclegów na tydzień w Chorwacji w 4-gwiazdkowym hotelu z dwoma posiłkami zaczynają się od 900 zł za osobę na tydzień, w Toskanii z kolei od 1437 zł. Klientom spragnionym egzotyki biuro oferuje również wyjazdy w dalsze rejony świata. Tygodniowe wakacje na Dominikanie w 4-gwiazdkowym hotelu w opcji all inclusive kosztują od 6870 zł, a dwutygodniowe od 8178 złotych.

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry