Autor: Justyna Sekuła | 20 marca 2013 |

Dwa lata w podróży szlakiem światowego dziedzictwa UNESCO

Dwa lata w podróży szlakiem światowego dziedzictwa UNESCO  						
		 | Fot: Mouagip / 
		Domena publiczna

962 miejsca wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Dwa lata spędzone w podróży. 445 tys. funtów od osoby. O co chodzi? Brytyjska firma VeryFirstTo.com, kojarzona ze sprzedażą ekstrawaganckich i luksusowych produktów oraz usług, we współpracy z touroperatorem Hurlingham Travel, wpadła na niecodzienny pomysł skierowany do podróżników żądnych wrażeń i tych,…których na nie stać.

Na liście miejsc do odwiedzenia znalazły się m.in. Tadż Mahal w Indiach, Machu Picchu w Peru, Petra w Jordanii, Stonehenge w Anglii, Notre Dame we Francji czy Wyspa Wielkanocna. W tej niezwykłej podróży mogą wziąć udział minimum 2 osoby. Zaproponowana cena zawiera w sobie datek dla UNESCO w wysokości 5 tys. funtów. Podróżnicy przemieszczać będą się środkami transportu naziemnego i samolotami (w minimum biznes klasie), a noclegi planowane są w najbardziej ekskluzywnych hotelach. Przy zwiedzaniu każdej z zaplanowanych atrakcji towarzyszyć będą dedykowani przewodnicy, którzy opowiedzą o historii miejsc i związanych z nimi ciekawostkach.

Wśród innych doświadczeń oferowanych przez brytyjską firmę znajdziemy również inne wyjątkowe atrakcje, m.in. wycieczkę w kosmos za 69 tys. funtów czy możliwość obudzenia się pośród ponad miliona płatków róży za 70 tys. funtów.

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry