Autor: Alicja Szulborska | 28 czerwca 2013 |

Harare (Zimbabwe) i Lusaka (Zambia) – najnowsza promocja „Taniej Michy z KLM”

Harare (Zimbabwe) i Lusaka (Zambia) – najnowsza promocja „Taniej Michy z KLM”  						
		 | Fot: Tomek Michniewicz / 
		Domena publiczna

Od 27 czerwca do 2 lipca trwa najnowsza promocja „Taniej Michy z KLM”. Tym razem  w atrakcyjnej cenie 2499 zł można nabyć bilety do Harare w Zimbabwe i Lusaki w Zambii. Pomysłodawcą akcji jest podróżnik i dziennikarz Tomasz Michniewicz, natomiast jego partnerem linie KLM.

„Rozpoczynam akcję, która – mam nadzieję – dobrze się Wam przysłuży. Namówiłem mojego partnera, linie KLM, na bezprecedensowy projekt, dzięki któremu polecicie gdzieś bardzo daleko za półdarmo. Raz na jakiś czas wybiorę jeden kierunek i wynegocjuję z KLM promocję „spoza katalogu”. Nie znajdziecie jej na stronie KLM ani w rozsyłanych newsletterach linii. Informacja o niej będzie się znajdować wyłącznie na mojej stronie, na KoniecSwiata.net i w naszych kanałach social media. Bilety w specjalnej cenie będzie można kupić tylko przez jeden weekend, o którym zawsze zawczasu poinformujemy. Polecieć i wrócić będzie można przez kilka kolejnych miesięcy. Będę wybierać kierunki, na które promocje są rzadko lub wcale. Wszystkie – bardzo daleko” – informuje Tomek Michniewicz.

Kierunek aktualnej promocji: Harare (Zimbabwe) i Lusaka (Zambia)

Cena: 2499 zł ze wszystkimi opłatami

Polecieć można: od 21 sierpnia do 31marca

Informacje o promocji na stronie Tomka Michniewicza: http://www.tomekmichniewicz.pl/wydarzenia/tania-micha-z-klm/

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry