Autor: Alicja Szulborska | 23 marca 2013 |

IX Festiwal Podróżniczy „Na Rozdrożach”

IX Festiwal Podróżniczy „Na Rozdrożach”  						
		 | Fot: Alicja Szulborska / 
		Domena publiczna

W dniach 19-21 IV będzie można wziąć udział w 9. edycji Festiwalu Podróżniczego „Na Rozdrożach”. Pomysłodawcą i twórcą imprezy w Kielcach jest Studenckie Koło Naukowe Turystyki „Bez Nazwy”.

Spotkają się tu podróżniczy z całej Polski. Warto dodać, iż jest to jedyna tego typu impreza na terenie województwa świętokrzyskiego organizowana corocznie od 2005 roku.

Tegoroczna edycja Festiwalu Podróżniczego „Na Rozdrożach” odbędzie się w Klubie Studenckim Wspak (19 oraz 20 IV) oraz po raz pierwszy w historii tej imprezy w Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno (21 IV).

W tym roku dzięki slajdom odwiedzimy m.in.: Islandię, Bałkany, Indie. Przejedziemy rowerami Nową Zelandię, Tasmanię i Australię. Poślizgamy się po zamarzniętych wodach Bałtyku. Będziemy nurkować w zalanych kopalniach na Śląsku. A także polecimy w kosmos z gościem specjalnym Festiwalu „Na Rozdrożach”.

Festiwal Podróżniczy „Na Rozdrożach” ma na celu zrzeszanie wszystkich osób ciekawych świata, podróżujących i tych, którzy chcą poznawać i rozszerzać swoją wiedzę o innych krajach i kontynentach. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem i gromadzi coraz więcej osób. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja Festiwalu przyciągnie mnóstwo ludzi interesujących się tą tematyką oraz podróżników, chcących podzielić się swoją wiedzą i wrażeniami – informują organizatorzy.

Wstęp wolny

Miejsce: Kielce, Krajno, Śląska 11, Krajno Zagórze 43c, Klub Studencki Wspak, Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry