Autor: Justyna Sekuła | 5 marca 2013 |

Loty po Polsce już od 149zł

Loty po Polsce już od 149zł  						
		 | Fot: Eurolot / 
		Copyright

Już jutro, 6 mara, rusza ciekawa promocja Eurolotu – bilety w cenie 149 zł obowiązywać będą na wszystkich krajowych trasach od 15 kwietnia do 26 października 2013 włącznie. Taka sama promocja dotyczyć ma również połączeń z Warszawy do niemieckiego Heringsdorfu (koło Świnoujścia) i z powrotem. Oferowane w tym czasie ceny są cenami ostatecznymi dla klientów – oznacza to, że zawierają się w nich opłaty lotniskowe i opłata za wystawienie biletu, a pasażerowie mogą przewozić z sobą bagaż podręczny i rejestrowany. Linie lotnicze zapewniają, że w czasie podróży oferują na pokładzie bezpłatne przekąski i napoje, a także dostęp do iPadów. Większość krajowych tras obsługiwana jest przez nowe Bombardiery Q400 NextGen.

Anna Rusajczyk, rzecznik prasowy Eurolotu, mówi, że w tym roku przewoźnik planuje przewieźć ponad milion pasażerów na trasach krajowych i międzynarodowych. To sześć razy więcej niż w roku 2012, w którym przewiózł ich ponad 180 tysięcy. „Cyfry są odzwierciedleniem rozwoju Eurolotu, rozbudowanej siatki połączeń, dostosowanej do oczekiwań klientów i zauważonej przez nas na rynku niszy. Mam tu na myśli na przykład bezpośrednie loty z Polski do Chorwacji” – dodaje.

Tanie bilety kupować można do 8 marca.

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry