Autor: Alicja Szulborska | 8 lutego 2013 |

„Makaron w sakwach, czyli rowerem po świecie”. Spotkanie podróżnicze z Piotrem Strzeżyszem

„Makaron w sakwach, czyli rowerem po świecie”. Spotkanie podróżnicze z Piotrem Strzeżyszem  Domena publiczna

17 II o godz. 16:00 w Międzynarodowym Centrum Promocji Dialogu, Współpracy Kulturalnej i Edukacji imienia Króla Abdullaha Bin Abdulaziza Al-Sauda w Janikowie będzie można wziąć udział w spotkaniu podróżniczym pt. „Makaron w sakwach, czyli rowerem po świecie”, którego gościem honorowym jest Piotr Strzeżysz.

Podczas pokazu autor zaprezentuje zdjęcia i materiał filmowy z kilku krajów, m.in.: z Islandii, Tybetu, Boliwii, Kirgistanu, Sudanu, Zimbabwe i USA. Opowie o swojej fascynacji włóczenia się po świecie rowerem, a poprzez zdjęcia i film postara się zarazić podobnym sposobem na życie.

Za swoje zimowe rowerowe podróże przez Himalaje i Andy został dwukrotnie wyróżniony na „Kolosach”. Jest autorem książek pt.:”Campa w sakwach” i „Makaron w sakwach”.

Piotr Strzeżysz – z wykształcenia archeolog, bibliotekarz, anglista. Od lat realizuje marzenie zwiedzenia świata na rowerze, łącząc pasję podróżowania z fotografią. Odwiedził już kilkadziesiąt krajów na pięciu kontynentach.

Blog Piotra Strzeżysza: www.onthebike.pl

Informacje na stronie organizatora spotkania: http://www.centrum.janikowo.eu/spotkanie-podroznicze-z-piotrem-strzezysz-pt.-makaron-w-sakwach-czyli-rowerem-po-swiecie-17-luty-2013r.-godz.-16-00,305.html

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry