Autor: Justyna Sekuła | 9 listopada 2012 |

„Mazury za pół ceny” zimą!

„Mazury za pół ceny” zimą!

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy kochają Mazury, nie tylko latem. 1 grudnia rusza akcja pt. „Mazury za pół ceny”, która umożliwi turystom korzystanie z atrakcyjnych cen w licznych hotelach, pensjonatach, restauracjach, kawiarniach a także wypożyczalniach sprzętu turystycznego. Inicjatywa obejmuje powiat piski, a w nim miejscowości takie jak Ruciane Nida, Orzysz, Pisz i Biała Piska.

To już druga edycja akcji. Kinga Ciuksza z koordynującej przedsięwzięcie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Mazury Południowe” przyznaje, że w ubiegłym roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego zostanie powtórzona również w tym. Pomysłodawcy akcji chcą pokazać, że Kraina Jezior jest atrakcyjna również zimą. Przekonują, że 50. procentowa zniżka, nawet jeżeli nie przyniesie konkretnych zysków, pozwoli przynajmniej na pokrycie kosztów utrzymania prowadzonych obiektów, a udany pobyt zimą może być świetną reklamą i zaowocować powrotem turystów latem.

Zainteresowani akcją koniecznie powinni odwiedzić jej stronę internetową – www.mazuryzapolceny.pl – na której znajdą informacje o obiektach objętych zniżką oraz zarezerwować w nich miejsca. Do inicjatywy włączyły się również placówki kulturalne, SPA oraz organizatorzy imprez plenerowych i przewodnicy turystyczni. 

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry