Autor: Alicja Szulborska | 29 sierpnia 2013 |

Neobus – Nowa pula biletów od 1 zł

Neobus – Nowa pula biletów od 1 zł  						
		 | Fot: www.neobus.pl / 
		Domena publiczna

Dobra wiadomość dla osób, które często podróżują po Polsce. Neobus wypuścił nową pulę biletów. Niektóre z nich można już nabyć za symboliczną złotówkę. Rezerwacja do 31 stycznia 2014 roku.

Bilety można nabyć:

–  online: www.neobus.pl/kup-biletr-online,

w punktach sprzedaży znajdujących się w: Warszawie, radomiu, Rzeszowie, Brzozowie, Dębicy, Iwoniczu Zdroju, Jarosławiu, Jaśle, Katowicach, Kolbuszowie, Krośnie, Lesku, Leżajsku, Lubaczowie, Łańcucie, Mielcu, Nisko, Nowych Dębach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Przemyślu, Przeworsku, Ropczycach, Sanoku, Stalowej Woli, Strzyżowie, Tarnobrzegu, Tarnowie, Tomaszowie Lubelskim, Ustrzykach Dolnych oraz Polańczyku. Dokładna lista punktów sprzedaży z adresami znajduje się tutaj: www.neobus.pl/sprzedaz-biletow/.

Rozkład jazdy: www.neobus.pl/rozklad-jazdy/

Neobus – Firma powstała w 1989 roku. W początkowej fazie była to firma zajmująca się handlem obwoźnym AGD. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było otwarcie w 1994 roku pierwszego sklepu RTV i AGD. Do 1999 roku powstały kolejne trzy sklepy. W roku 2000 firma przekształciła się w spółkę, a rok później powstały dwa kolejne sklepy. W roku 2003 spółka podpisała umowę z siecią NEONET, która posiada około 500 sklepów w całym kraju. Następnie działalność firmy została poszerzona o usługi transportowe. Po uzyskaniu w 2003 roku Certyfikatu Kompetencji Zawodowej z Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie, a następnie licencji na krajowy przewóz osób firma rozpoczęła działalność przewozową. Po przeprowadzonych badaniach rynku w poszczególnych miejscowościach i uzyskaniu zezwolenia na regularną linię firma uruchomiła nowe połączenie autobusowe na trasę Sanok – Krosno – Rzeszów – Warszawa o nazwie NEOBUS. Po krótkim okresie dołączyliśmy do naszej linii dodatkowe miejscowości takie jak Iwonicz Zdrój, Rymanów, Rymanów Zdrój. Są to miejscowości sanatoryjno-uzdrowiskowe , które mają połączenie z Warszawą i z Warszawy tylko naszą linią w częstotliwości 5 kursów dziennie. Każdy klient korzystający z linii jest objęty ubezpieczeniem NW.

Strona przewoźnika: http://www.neobus.pl

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry