Autor: Alicja Szulborska | 2 września 2013 |

„Podróże na 8 stóp. Kamperem przez Stany Zjednoczone”

„Podróże na 8 stóp. Kamperem przez Stany Zjednoczone”  						
		 | Fot: http://www.warszawa.klubpodroznik.pl/category/aktualnosci/ / 
		Domena publiczna

W niedzielę 22 września w Klubie Podróżnik w Warszawie odbędzie się spotkanie podróżnicze pt. „Podróże na 8 stóp – kamperem przez Stany Zjednoczone”. Jak się przygotować, co wziąć, a co zostawić i dlaczego nie kupować mapy? Jak poznać świetnych ludzi, pokochać drogę, zobaczyć piękne miejsca i uwierzyć, że marzenia się spełniają? To wszystko i więcej na kolejnym spotkaniu Klubu Nomadów w Klubie Podróżnik.

„Zaczynamy sezon! Po wędrówkach w bliskie i dalekie strony wracamy do Warszawy.  Zapowiada się ciekawy sezon. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach będziemy podróżować baaaardzo daleko, aż po koło podbiegunowe (a w zasadzie za), gubić się na Kaukazie, przedzierać się rowerami po mniej niż bardziej znane regiony Polski, i to jeszcze nie koniec – dla każdego coś miłego. A zaczniemy od długo przez nas wyczekiwanej rodziny, która sporo czasu ostatnio spędziła na drogach i bezdrożach Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy na spotkanie z Olą, Pawłem, Maćkiem i Kaliną czyli ekipą 8 stóp” – informuje organizator wydarzenia.

Jak wyjechać na pół roku z dziećmi i nie zbankrutować, jak wytrzymać we czwórkę w 18-stopowej przyczepie i nie zwariować, i jak poznać Stany od podszewki? Jak się przygotować, co wziąć a co zostawić i dlaczego nie kupować mapy? Jak poznać świetnych ludzi, pokochać drogę, zobaczyć piękne miejsca i uwierzyć, że marzenia się spełniają? To wszystko i więcej na kolejnym spotkaniu Klubu Nomadów w Klubie Podróżnik.

Klub Nomadów – to miejsce dla wszystkich kochających podróże, a zwłaszcza dla rodziców, którzy razem z dziećmi chcą przemierzać świat w szerz i wzdłuż, bez granic wiekowych.

Strona wydarzenia: http://www.warszawa.klubpodroznik.pl/category/aktualnosci/
Strona ekipy 8 stóp: http://www.osiemstop.blogspot.com
Strona Klubu Nomadów:http://www.klubnomadow.pl

 

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry