Autor: Alicja Szulborska | 28 lipca 2013 |

Pokaz zdjęć pt. „Buenos Aires do Limy w 2 miesiące”

Pokaz zdjęć pt. „Buenos Aires do Limy w 2 miesiące”  						
		 | Fot: http://www.poludnikzero.pl/index.php?x=news / 
		Domena publiczna

We wtorek 30 lipca o godz.. 19:00 w warszawskim Południku Zeru odbędzie się pokaz zdjęć pt. „Buenos Aires do Limy w 2 miesiące”.

„Pokażemy trochę zdjęć z naszej wycieczki przez kawałek Argentyny, Boliwii i Peru. Na zdjęciach będą występować: soczyste steki, tango, wodospady, skały, wino, wysoko, gorąco, zimno, słońce, sól, lamy, Quechua, Aymara, ciuchcie, owoce, turyści, rowery, kajaki, dżungla, małpy, krokodyle, Inkowie, góry, kanion, ceviche, kosmici, wydmy, pisco sour, ocean, mgła…” – informują goście honorowi wieczoru Kasia i Paweł.

Południk Zero, wbrew pozorom znajduje się w samym centrum Warszawy! Jest to knajpa o profilu podróżniczym przy ul. Wilczej 25. To miejsce klimatyczne, przytulne, nieco o atmosferze górskiego schroniska, ze starymi fotelami, kaflowymi piecami, ściennym zegarem, licznymi mapami i książkami podróżniczymi. Przede wszystkim jednak jest to miejsce, gdzie dużo się dzieje: pokazy slajdów z wypraw, spotkania z podróżnikami, a także filmy, śpiewanki, koncerty i zajęcia dla dzieci.

Miejsce: Południk Zero, ul. Wilcza 25

Strona organizatora wydarzenia: http://www.poludnikzero.pl

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry