Autor: Justyna Sekuła | 24 stycznia 2013 |

„Polski Weekend” na Chopoku

„Polski Weekend” na Chopoku  						
		 | Fot: twicepix, Justyna Sekuła / 
		CC-BY-SA

Już w najbliższy weekend, 25-27 stycznia w ośrodku narciarskim Jasna, największym w Środkowej Europie, odbędzie się pierwsza edycja imprezy pt. „Polski Weekend”. Słowacy zapraszają do korzystania z licznie zaplanowanych atrakcji, wśród których znajdą się m.in. koncerty Mariki, Ewy Farny, rodzinne konkursy z nagrodami oraz nauka jazdy na nartach z gwiazdami znanymi z popularnych seriali. Wśród nauczycieli znajdą się: Tomasz Karolak, Joanna Jabłczyńska czy Maciej Musiał. Styczniowy festiwal jest doskonałą okazją na aktywne wykorzystanie zimowego weekendu.

„W sobotę zaplanowaliśmy liczne atrakcje, m.in. slalom rodzinny, – oraz konkurs „śniegomistrzów” podczas którego mali i duzi artyści będą rzeźbić w przygotowanych wcześniej bryłach śniegowych a wszystko to, pod czujnym okiem aktorów Maćka Musiała oraz Magdaleny Popławskiej”- powiedziała Sylvia Artzowa z firmy Tatry Mouintain Resorts, organizującej „Polski Weekend”.

Najmłodsi również nie będą się nudzić: szkółka narciarska „Maxiland” przygotowała liczne zabawy, konkursy i animacje. Szkółka dla uczestników „Polskiego Weekendu” będzie czynna w sobotę w godzinach od 8.30 do 10:30.

Każdego dnia festiwalu, wieczorem, organizatorzy zapraszają na koncerty i dobrą zabawę w towarzystwie DJ-ów z Polski i Słowacji.

Pomysłodawcy festiwalu mają nadzieję, że „Polski Weekend” przyczyni się do integracji Polaków i Słowaków, którym być może za kilka lat przyjdzie wspólnie organizować Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Harmonogram oraz szczegóły programu znaleźć można na stronie: www.nartysłowacja.pl.

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry