Autor: Justyna Sekuła | 10 kwietnia 2013 |

PolskiBus.com: 3 miliony sprzedanych biletów

PolskiBus.com: 3 miliony sprzedanych biletów  Copyright

Polski.Bus.com działa na terenie Polski od czerwca 2011 roku. Obecnie kursuje pomiędzy 19 miastami w całym kraju. Pasażerowie pokochali go za tanie bilety (od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej), wygodne, klimatyzowane autokary, elektryczne gniazdka i dostęp do Internetu. W ciągu niecałych dwóch lat od wejścia na polski rynek, sprzedano już 3 miliony biletów!

Barry Pybis, dyrektor generalny firmy, podkreśla, że tak duży sukces przewoźnika wynika z miłości Polaków do tanich podróży. Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowa PolskiBus.com, dodaje: „Pasażerowie bardzo chętnie korzystają z intuicyjnej wyszukiwarki połączeń i rezerwują bilety w zaciszu własnego domu”. Sam proces rezerwacji trwa dosłownie dwie minuty – wystarczy kilka kliknięć myszką. By jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy wolą tradycyjny sposób zakupu, przewoźnik uruchomił także punkty sprzedaży stacjonarnej oraz nawiązał współpracę z firmami partnerskimi.

PolskiBus.com dociera do 19 miast w Polsce: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto kursuje z naszego kraju do 5 europejskich lokalizacji: Berlina, lotniska Berlin Schönefeld, Bratysławy, Pragi i Wiednia.

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry