Autor: Justyna Sekuła | 18 grudnia 2012 |

Ryanair: nowe trasy z Katowic

Ryanair: nowe trasy z Katowic

Linie lotnicze Ryanair coraz prężniej działają na polskim rynku. Tydzień temu przewoźnik ogłosił otwarcie swojej nowej bazy w Krakowie oraz rozwój siatki połączeń z lotniska w Balicach, Modlinie i Wrocławiu. Dzisiaj zapowiedziane zostały kolejne trzy nowe destynacje, które wystartują w sezonie letnim (od 1 kwietnia 2013 roku). Z Katowic będziemy mogli dostać się do Hiszpanii (Barcelona, Alicante) oraz Grecji (Kreta).

Rejsy do Barcelony obsługiwane będą dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki, do Alicante raz w tygodniu – w poniedziałki. Obecnie do stolicy Hiszpanii dostać można się za pomocą węgierskiego przewoźnika. WizzAir na trasie Katowice-El Part operuje od 2 do 4 razy w tygodniu. Od 6 kwietnia, w każdą sobotę, polecieć będzie można z Katowic do Chanii na Krecie.

Na początku miesiąca Ryanair ogłosił również uruchomienie rejsów z Katowic do Edynburga. Rozpoczną się one 31 marca 2013 roku. Połączenie do Szkocji będzie realizowane dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele.

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry