Autor: Alicja Szulborska | 9 czerwca 2013 |

Slajdowisko – Autostopem przez Wietnam

Slajdowisko – Autostopem przez Wietnam  						
		 | Fot: http://imprezypodroznicze.pl/slajdowiska/autostopem-przez-wietnam, Alicja Szulborska / 
		Domena publiczna

11 czerwca o godz. 19:00 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się slajdowisko pt. „Autostopem przez Wietnam”. Gościem honorowym spotkania będzie Roman Husarski. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…”, którego organizatorem jest Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda”. 

W ramach Dni Kultury Wietnamskiej gość honorowy najbliższego spotkania z cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…” opowie o autostopowej podróży po niezwykle ciekawym kraju, jakim jest Wietnam.

Jak wygląda autostop w Wietnamie? Jak poradzić sobie z oszustami? Czy można w Wietnamie oderwać się od utartych szlaków? Jak przekraczać bariery językowe? To tylko kilka tematów, które zostaną poruszone na spotkaniu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się coś więcej dowiedzieć o specyfice i turystyce w regionie – czytamy na stronie organizatora.

Roman Husarski – studiuje kulturoznawstwo Dalekiego Wschodu i filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagielońskim. Interesuje się kinem, komiksem, antropologią kulturową oraz filozofią Dalekiego Wschodu. Kocha podróże.

Wstęp wolny
Miejsce: nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27, Kraków

Blog Romana Husarskiego – wloczykij.org

 

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry