Autor: Alicja Szulborska | 30 lipca 2013 |

Spotkanie podróżnicze pt. „Czy Świętokrzyskie czaruje?”

Spotkanie podróżnicze pt. „Czy Świętokrzyskie czaruje?”  						
		 | Fot: http://poludnik18.pl/index.php/component/jevents/icalrepeat.detail/2013/08/08/61/32%7C33%7C34%7C35%7C36%7C37%7C38%7C59%7C63/czy-swietokrzyskie-czaruje?Itemid=105 / 
		Domena publiczna

W czwartek 8 sierpnia o godz. 19:00 w gdańskim Południku 18 odbędzie się spotkanie podróżnicze pt. „Czy Świętokrzyskie czaruje?”. Kasia i Maciej Marczewscy, prowadzący bloga „Ruszaj w Drogę”, zabiorą nas w podróż po Polsce według znanej zasady: „cudze chwalicie – swego nie znacie”.

„Razem z naszymi prelegentami udamy się w podróż w Góry Świętokrzyskie. Kasia i Maciej pokażą jak na naszych oczach powstają kolejne turystyczne atrakcje Polski i że wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko aby przeżyć świetną przygodę. Kasia i Maciej przygotowali dla Was fotograficzno-filmową mieszankę inspirujących miejsc, ciekawych historii i opowieści o ludziach z pasją, którzy chcą rozwijać polską turystykę. Będzie to okazja do obejrzenia niepublikowanych filmów z ich podróży po Świętokrzyskim, zobaczenia miejsc na co dzień niedostępnych dla zwiedzających oraz znalezienia odpowiedzi na pytanie zadane w telewizyjnej kampanii reklamowej: „Czy Świętokrzyskie naprawdę czaruje?”- informują organizatorzy.

Kasia i Maciej Marczewscy to małżeństwo, które od czterech lat wykorzystuje każdą wolną chwilę, aby odkrywać kolejne zakątki i atrakcje Polski. Prowadzą serwis „Ruszaj w Drogę!” na którym promują polskie atrakcje. Komentują bieżące turystyczne wydarzenia, współpracują z pasjonatami i osobami zaangażowanymi w promocję swojego regionu. Na każdym kroku zachęcają do aktywnego spędzania czasu i poznawania naszego kraju, a na swoim przykładzie pokazują, że warto podróżować i wypoczywać w Polsce.

Organizatorzy informują, że w dniu prelekcji od godz. 17:30 obowiązują talony zakupowe w kwocie 10 zł od osoby, w całości do wykorzystania w barze na dowolne zamówienie.

Południk 18 Cafe & Tea to herbaciarnio-kawiarnia położona w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. Tu każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego czy chce tylko wypić kawę bądź herbatę delektując się wyśmienitym ciastem domowego wypieku lub wspaniałym deserem owocowo-lodowym, skosztować regionalnego piwa lub wina, czy po prostu chce posłuchać o podróżach a może nawet samemu o nich opowiedzieć.

Miejsce: Południk 18, ul. Garncarska 7/8/9, Gdańsk

Strona wydarzenia: http://poludnik18.pl/index.php/component/jevents/icalrepeat.detail/2013/08/08/61/32%7C33%7C34%7C35%7C36%7C37%7C38%7C59%7C63/czy-swietokrzyskie-czaruje?Itemid=105

 

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry