Autor: Alicja Szulborska | 25 lipca 2013 |

Spotkanie z cyklu ExpeditionNight – „Na własne oczy Sudan”

Spotkanie z cyklu ExpeditionNight – „Na własne oczy Sudan”  						
		 | Fot: www.expeditionclub.pl/ / 
		Domena publiczna

Dziś o godz. 20:00 w kawiarni Expedition Club w Krakowie odbędzie się spotkanie z cyklu „ExpeditionNight” – „Na własne oczy – Sudan”. Gościem wieczoru będzie Joanna Pajdak-Madetko, która w lutym tego roku przemierzyła jeepem wraz z zaprzyjaźnionym Sudańczykiem trasę w Sudanie.  To okazja, aby posłuchać opowieści i zobaczyć slajdowisko z tej niezwykłej przygody.

„Joanna Pajdak-Madetko w lutym tego roku przemierzyła jeepem wraz z zaprzyjaźnionym Sudańczykiem trasę w Sudanie. Zwiedziła wiele pięknych miejsc, nurkowała, poznała ciekawych ludzi, obyczaje, kraj… Podczas spotkania z cyklu ExpeditionNight opowie i pokaże nam slajdowisko z tej niezwykłej przygody. Być może ktoś zainteresuje się na tyle, aby na kolejną wyprawę wyruszyć wraz z nią? Oferta tym bardziej interesująca, że oprócz jeepów będzie możliwość przejechania tej trasy motocyklem pod okiem samego Jareckiego. Plan wyprawy i szczegóły kolejnego wyjazdu dla zainteresowanych tuż po, lub w trakcie spotkania” – informują organizatorzy.

„SUDAN, kraj mało znany i rzadko odwiedzany. Kraj pustyni, Nilu i przepięknych raf Morza Czerwonego. Kraj znany nam głównie z przygód Stasia i Nel, krótkich informacji wojennych czy filmu „Kaznodzieja z karabinem”. Zapraszamy do poznania tego kraju, jego pustynnej surowości, niekonsekwencji obyczajowych, przyjaznych ludzi, często niezrozumiałych przepisów, ciągle odkrywanych skarbów przeszłości, niezwykłego bogactwa morza” – tak na dzisiejsze spotkanie zapraszają jego organizatorzy.

Miejsce: Kawiarnia Expedition Club, ul. Opolska 12 b, Kraków
Wstęp wolny
Strona organizatora wydarzenia: http://www.expeditionclub.pl/

 

 

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry