Autor: Alicja Szulborska | 25 lipca 2013 |

Spotkanie z cyklu ExpeditionNight – „Zwykłe zdjęcia z niezwykłych miejsc”

Spotkanie z cyklu ExpeditionNight – „Zwykłe zdjęcia z niezwykłych miejsc”  						
		 | Fot: www.expeditionclub.pl / 
		Domena publiczna

W piątek 26 lipca o godz. 20:00 w Kawiarni Expedition Club w Krakowie odbędzie się spotkanie z cyklu ExpeditionNight – „Zwykłe zdjęcia z niezwykłych miejsc”. Gośćmi wieczoru będą Sabina Wolnik i Michał Bodzioch, którzy podzielą się opowieściami o Indiach oraz Wietnamie i Kambodży.

„Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu ExpeditionNight. Gościem Kawiarni Expedition Club w piątkowy wieczór będzie Sabina Wolnik – skromna dziewczyna, która spędziła ostatnie pięć miesięcy pracując w Jaipurze, stolicy Radźastanu na północnym zachodzie Indii” – informują organizatorzy.

”Zapraszam na pokaz zwykłych zdjęć z niezwykłych miejsc zrobionych podczas mojego pobytu. Postaram się również opowiedzieć o moich spostrzeżeniach z pracy, codziennego życia i podróży. Jeśli więc chcesz się dowiedzieć o: zaobserwowanych przeze mnie różnicach kulturowych, oraz co mnie cieszyło, co mnie dziwiło, a co męczyło zapraszam do Expedition Club. Jako bonus trochę zdjęć i opowieści z Wietnamu i Kambodży”.

Gościem wspomagającym Sabinę Wolnik i jej opowieści w Kawiarni Expedition Club  będzie Michał Bodzioch.

Expedition Club to Stowarzyszenie Podróżników – Pasjonatów. Idea klubu jest bardzo prosta – poprzez propagowanie zorganizowanych wypraw w ciekawe zakątki świata, jak i między innymi prelekcje i pogadanki, jego członkowie chcą popularyzować ideę podróżowania i sportów motorowych.

Miejsce: Kawiarnia Expedition Club, ul. Opolska 12 b, Kraków
Wstęp wolny
Strona organizatora wydarzenia: http://www.expeditionclub.pl/

 

 

 

 

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry