Autor: Alicja Szulborska | 11 listopada 2012 |

Spotkanie z pasją: Islandia – czasem zielona wyspa. Samotna wyprawa rowerowa dookoła Islandii – Wojtek Ziemnicki

Spotkanie z pasją: Islandia – czasem zielona wyspa. Samotna wyprawa rowerowa dookoła Islandii – Wojtek Ziemnicki  						
		 | Fot: Angelo Romano / 
		CC BY

 23 listopada o godz. 19:00 w Sali Koncertowej Bemowskiego Centrum Kultury odbędzie się „Spotkanie z pasją: Islandia – czasem zielona wyspa. Samotna wyprawa rowerowa dookoła Islandii – Wojtek Ziemnicki”.

 Gość Artbem  opowie o wszechobecnych wulkanach, lodowcach i krajobrazie, który stanowi istny przedsionek piekieł, jednak w słoneczne dni potrafi onieśmielić każdego intensywnością prezentowanych barw. Będą też ciekawostki o elfach i trollach potrafiących przestraszyć nawet doświadczonego podróżnika. A na deser usłyszycie, jaki jest najbardziej lubiany, importowany przez Islandczyków przysmak pochodzący z… Polski. Wojtek Ziemnicki wsiadł na rower i samotnie objechał Islandię. O magicznej wyspie i swoich przygodach opowie podczas spotkania w Artbem. Islandia jednych zachwyca, dla innych stanowi jedynie mało gościnne środowisko. Jedno jest jednak pewne… w sercu każdego odciska piętno i nikogo nie pozostawia obojętnym (Bemowskie Centrum Kultury Artbem).

 Wydarzenie odbędzie się w ramach „Spotkań z pasją”, które od 2011 roku mają miejsce w Bemowskim Centrum Kultury Artbem. Ich gośćmi jest wielu wyjątkowych indywidualistów, którzy żyją w niekonwencjonalny sposób. W trakcie spotkań dzielą się swoją pasją, doświadczeniami i przeżyciami z innymi.

 Wstęp wolny.

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry