Autor: Alicja Szulborska | 8 kwietnia 2013 |

Spotkanie z pasją „Opowieści z Andaluzji”

Spotkanie z pasją „Opowieści z Andaluzji”  						
		 | Fot: Alicja Szulborska / 
		Domena publiczna

W sobotę 13 IV o godz. 19:00 w Bemowskim Centrum Kultury ArtBem w Warszawie będzie można wziąć udział w spotkaniu z pasją pt. „Opowieść o Andaluzji”. Organizatorem imprezy jest FlamencoArte.

Spektakl to magiczna podróż w świat miniony, świat odległy, nieco zapomniany. To zachwycający obraz Andaluzji. W postaci spektaklu wcielą się zawodowi tancerze i adepci Akademii FlamencoArte – niemalże pięćdziesiąt indywidualności, które w grupowych i solowych choreografiach przedstawią złożoność regionu – tygla kultur arabskich, mauretańskich, chrześcijańskich i żydowskich. Jak w takich okolicznościach wygląda codzienne życie, wybory, przyszłość? Taneczno-słowna opowieść niech trwa.

Sobotniemu spotkaniu będą towarzyszyć także takie wydarzenia, jak: wystawa obrazów z cyklu Flamenco autorstwa Renaty Brzozowskiej, wystawa strojów flamenco i degustacja kuchni hiszpańskiej.

Spotkania z pasją to seria wydarzeń, które od 2011 roku odbywają się w Bemowskim Centrum Kultury Artbem. Pomysł na zorganizowanie tego typu imprez jest wypadkową spotkań z ludźmi, którzy żyją w niekonwencjonalny sposób, marzą i nie boją się dążyć do realizacji tych marzeń.

Wstęp: bezpłatne wejściówki dostępne w kasie Artbemu od dnia 02.04.2013 (liczba miejsc ograniczona)

Miejsce: Sala Koncertowa ArtBem, Warszawa

Strona organizatora: http://www.artbem.pl/artbem_akt-13kwie13.php

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry