Autor: redakcja | 23 marca 2017 |

Święta poza domem. Nowa moda wśród Polaków

Święta poza domem. Nowa moda wśród Polaków  Copyright

Polacy coraz chętniej święta obchodzą poza domem. Moda na to, aby całą rodziną wyjeżdżać poza miejsce swojego zamieszkania i zamiast gorączkowych przygotowań, długich godzin w kuchni oraz spędzonych na sprzątaniu, oddać się w ręce profesjonalistów, którzy to wszystko zrobią za nas, jest coraz bardziej widoczna w ofertach hotelowych.

Trend ten widać przede wszystkim przy okazji Bożego Narodzenia i Sylwestra – kilkudniowe święta są dla wielu u świetnym pretekstem do tego, aby wyjechać, odpocząć i zrelaksować się z dala od domu. Badania robione przez Kantar TNS Polska na zlecenie TNS Travel „Wyjazdy świąteczne Polaków” wskazują, że świąteczny urlop wybrało aż 7 milionów osób, a na wyjazdy Polacy wydali ok. 8 mld zł. Co więcej, jak wynika z badań ankietowych, wielu z nas o wyjazdach świątecznych marzy.

Polacy chętnie wyjeżdżają też w okresie zbliżających się wielkimi krokami świąt Wielkiejnocy. Choć krótsze, są doskonałą okazją na przedłużony weekendowy wypad z całą rodziną – szczególnie wtedy, kiedy przypadają w okresie wczesnej wiosny. Hotele zachęcają do pozostawienia domu i nęcą interesującymi pakietami wyjazdowymi, które pozwolą w święta prawdziwie odpocząć. Doskonałym tego przykładem jest oferta jednego z największych obiektów hotelowo-konferencyjnych w Polsce – Hotelu Ossa Congress & Spa.

Hotel mieszczący się w niewielkiej wsi w powiecie rawskim, której zresztą zawdzięcza swoją nazwę, znajduje się w dogodnej odległości ok 60 minut jazdy samochodem zarówno z Warszawy jak i Łodzi. Na tegoroczną Wielkanoc przygotował dla swoich gości masę atrakcji, a w tym: tradycyjne, uroczyste śniadanie, zdobienie pisanek oraz święcenie koszyków z pokarmami. Tym, którzy w Wielkanoc będą chcieli także aktywnie wypocząć, spodoba się zapewne możliwość nielimitowanego wstępu do Centrum Wodnego, gdzie skorzystać będzie można z basenu, jacuzzu, łaźni rzymskiej, sauny fińskiej, tureckiej oraz na podczerwień. Co więcej, wybierając tę ofertę gratis otrzymamy późny check out, co pozwoli na spokojny powrót do domu.

Z oferty tej warto skorzystać z wielu powodów. Piękna lokalizacja hotelu w pobliżu Puszczy Pilickiej sprawi, iż wreszcie poczujemy w powietrzu wiosnę i budzącą się do życia przyrodę. To także gwarancja spokoju i wytchnienia, która pozwoli święta spędzić prawdziwie rodzinnie – a czy nie na tym wielu z nas najbardziej zależy? Sprawdźcie zatem ofertę oraz opinie o Hotelu Ossa.

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry