Autor: Alicja Szulborska | 29 marca 2013 |

VIII Podlaskie Targi Turystyczne „Turystyka i Sport dla Wszystkich”

VIII Podlaskie Targi Turystyczne „Turystyka i Sport dla Wszystkich”  						
		 | Fot: Alicja Szulborska / 
		Domena publiczna

W dniach 17-19 V w Hali BOSiR w Białymstoku odbędą się VIII Podlaskie Targi Turystyczne „Turystyka i Sport dla Wszystkich”. Partnerem imprezy jest Klaster Marek Turystycznych Polski Wschodniej. Honorowy patronat nad targami objęli Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent Miasta Białegostoku oraz Wojewoda Podlaski.

W trakcie tegorocznych VIII Podlaskich Targów Turystycznych, których tradycja sięga już ponad 17 lat odbędzie się szereg imprez towarzyszących, w tym: prezentacje sprzętu turystyczno-sportowego, prezentacje artystyczne i rzemiosła regionalnego, forum wiedzy o bocianie białym, obchody 50-lecia informacji turystycznej a także seminaria. Ponadto na terenie kampusu BOSiR odbędą się następujące imprezy plenerowe: piknik sportowo-turystyczny, marsz z kijkami nordic walking, instruktarz wioślarski na terenie Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy” oraz wycieczki z przewodnikiem dla odwiedzających targi i wystawców. 

W zeszłorocznej VII edycji targów w Białymstoku na 48 stoiskach wystawowych i 20 stolikach reprezentowanych było łącznie ok. 433 instytucji.

Wstęp: bezpłatny
Miejsce: Hala BOSiR, ul. 11 Listopada 28, Białystok

Dokładny program oraz wszystkie informacje dotyczące targów znajdują się na stronie organizatora: http://targi.podlaskieit.pl/

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry