Autor: Justyna Sekuła | 30 kwietnia 2013 |

Virgin America: Podniebny flirt w samolocie

Virgin America: Podniebny flirt w samolocie  						
		 | Fot:  epSos.de / 
		CC BY

Miłość można spotkać wszędzie, nawet w chmurach – być może właśnie z takiego założenia wyszła amerykańska linia lotnicza Virgin America, która uruchomiła niedawno nową usługę na pokładzie swoich samolotów. Usługa ta ma ułatwiać pasażerom podniebny flirt – pozwala na zamówienie szampana, drinka czy smacznego posiłku dla nieznajomej osoby, która leci tym samym lotem. Inną możliwością jest wysłanie krótkiej wiadomości tekstowej, która następnie wyświetli się na ekranie wmontowanego w fotel telewizora. Richard Branson, szef Virgin America, uważa, że: „szanse na opuszczenie pokładu w towarzystwie uroczej współpasażerki lub przystojnego współpasażera wynoszą co najmniej 50 procent”. Czy faktycznie?

Przewoźnik tak reklamuje swój najnowszy pomysł: „Blondyn o niebieskich oczach lub długowłosa piękność siedzi dwa rzędy od nas. Szkoda, że nie mamy miejsca obok – to uczucie towarzyszy wielu samotnym podróżnym obu płci. Postanowiliśmy wyjść na przeciw ich oczekiwaniom. Oczywiście, jeśli nie mamy ochoty na flirt na wysokości 10 tys. km, zawsze możemy odmówić drinka, a także zablokować opcję otrzymywania jakichkolwiek wiadomości”.

Usługa podniebnego flirtu była dostępna już wcześniej na lotach między Los Angeles a Las Vegas – w tym momencie udostępniono ją na wszystkich amerykańskich trasach, które obsługuje Virgin America.

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry