Autor: Alicja Szulborska | 16 maja 2013 |

Warsztaty podróżnicze Tanie Latanie – Kraków

Warsztaty podróżnicze Tanie Latanie – Kraków  						
		 | Fot: Alicja Szulborska / 
		Domena publiczna

25 maja od godz. 10:30 do godz. 16:30 w krakowskim Artefakt Cafe będzie można wziąć udział w warsztatach podróżniczych taniego latania. Organizatorem wydarzenia są Łowcy Lotów – miłośnicy podróży od ponad 10 lat związani z branżą turystyczną.  

„Idzie lato! A więc planujemy wypady i wycieczki:) Gdzie tym razem? Lowcostowo po Europie czy może teleportacja na inny kontynent? Szukamy dla Was tylko najlepsze oferty! Chcecie poznać tajniki taniego podróżowania? Zapraszamy na warsztaty TANIEGO LATANIE W KRAKOWIE, oczywiście w Artefakt Cafe! „ – tak organizatorzy warsztatów zachęcają do wzięcia w nich udziału.

Jak wyglądają warsztaty?

„Podczas tych warsztatów przeanalizujemy najważniejsze, najbardziej liczące się w tanim podróżowaniu linie lotnicze. Zarówno te regularne, jak i tanich przewoźników – tzw. “low-costowych”. Skupimy się na konkretnych miastach, państwach do których tanio możemy dolecieć. Np. żeby dotrzeć do Australii najlepiej jest szukać połączenia lotniczego taniego do Kuala Lumpur, Singapuru lub innych miast Azji Pd – Wsch. A stamtąd już tanim azjatyckim przewoźnikiem udać się do Australii. Będziemy ćwiczyć na wybranych przykładach zdobywane na bieżąco umiejętności na wybranych wyszukiwarkach połączeń lotniczych. Dowiecie się które wyszukiwarki, na jakich destynacjach najlepiej się spisują. Dowiecie się o mało znanych liniach lotniczych, dzięki którym tanio będziemy mogli podróżować po wybranym regionie – LADE w Argentynie, czy PEACH Airlines w Japonii oraz Air Pullmantur w Europie/Ameryce Środkowej. Nauczymy Was praktycznej wiedzy jak tanio przemieszczać się po świecie. Przeanalizujemy “indywidualny przypadek” każdego uczestnika warsztatów – zapytanie dotyczące wybranej destynacji na świecie i postaramy się spełnić jego marzenie o taniej wyprawie! Będziemy badać sezony lotnicze i analizować kiedy, w jakiej porze roku się wybrać w jaki rejon świata, ze względu na najczęściej statystycznie pojawiającej się ciekawe oferty. Chcemy dać wam wędkę, a nie rybę. Dzięki czemu po naszych 6 – godzinnych warsztatach będziecie potrafili zaoszczędzić kilkaset złotych samodzielnie wyszukując atrakcyjne cenowo połączenie lotnicze. Nasza praca na warsztatach będzie bardzo praktyczna. To nie będzie wykład. To będzie przekładanie zdobywanej wiedzy na bieżąco na praktykę, na życie!” – piszą na swojej stronie organizatorzy warsztatów.

Koszt warsztatów: 99 zł
Zapisy na warsztaty: http://lowcylotow.pl/zapisz-sie/
Miejsce: Artefakt Cafe, Dajwór 3, Kraków

Strona organizatora wydarzenia: http://lowcylotow.pl/portfolio-view/tanie-latanie/

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry