Autor: Alicja Szulborska | 24 kwietnia 2013 |

Wyprawa do Japonii – warsztaty podróżnicze dla dzieci

Wyprawa do Japonii – warsztaty podróżnicze dla dzieci  						
		 | Fot: Alicja Szulborska / 
		CC-BY-SA

 W piątek 26 IV w warszawskiej MaMa Cafe na Wilczej odbędą się warsztaty podróżnicze „Wyprawa do Japonii”. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-7 lat.

Zapraszamy na wyprawę do Japonii, kraju wschodzącego słońca i kwitnącej wiśni. Odkryjemy Japonię w różnych porach roku. Podobnie jak Japończycy, pozachwycamy się wiosenną kwitnącą sakurą, a także spróbujemy jesiennych owoców persymony. Pobawimy się podobnie jak japońskie dzieci i poszukamy odpowiedzi na pytania, jak wygląda ich dzień, kiedy obchodzą dzień dziecka oraz czemu w szkołach nie uczą się literek, tylko malują znaki. Odkryjemy Japonię w różnych porach roku i zobaczymy, co Japończyków zachwyca wiosną, a co jesienią. Sprawdzimy, co z naszego otoczenia pochodzi z Japonii, pooglądamy japońskie stroje, a może wspólnie przygotujemy jakąś japońską potrawę i spróbujemy zjeść ją pałeczkami? – piszą o warsztatach organizatorzy.

Koszt zajęć: 20 zł
Zapisy: emiia.kustra@gmail.com (przy zapisie należy podać wiek dziecka)
Zajęcia poprowadzą: Emilia Kustra, Paulina Woźniak-Rekucka
Adres: MaMa Cafe, ul. Wilcza 27 b, Warszawa

Strona wydarzenia: http://fundacjamama.pl/index.php?mnu=5&id=505

Zobacz też

Zobacz również


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *strzałka do góry