28 listopada 2013

XXI Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

XXI Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw
Autor: www.ttwarsaw.pl, Licencja: Domena publiczna

W dniu dzisiejszym wystartowały XXI Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw. To wielkie święto turystyki potrwa do soboty 30 listopada. Impreza odbywa się na terenie Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ul. Marsa w Warszawie. Skierowana jest zarówno do środowiska branżowego, jak i do klientów indywidualnych. Targi stanowią ważne wydarzenie gospodarcze, podczas którego kształtuje się turystyka jako dziedzina gospodarki. TT Warsaw odbywają się pod patronatem honorowym Cezarego Grabarczyka, Wicemarszałka Sejmu; Janusza Piechocińskiego, Ministra Gospodarki i Wiceprezesa Rady Ministrów; Ministra Sportu i Turystyki oraz Hanny Gronkiewicz-Waltz, Prezydenta m.st. Warszawy. Targi wspierane są przez wszystkie najważniejsze izby i stowarzyszenia branżowe, których przedstawiciele biorą aktywny udział w wydarzeniach merytorycznych. 

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw to ważne wydarzenia dla każdego miłośnika podróży. Interesujące propozycje znajdą tu osoby, które planują wyjazd w okresie świątecznym czy na ferie, jak i w sezonie letnim 2014. Zwolennicy samodzielnego podróżowania będą mogli na targach poszukać inspiracji do podróży oraz skorzystać z informacji, których udzielą wystawcy.

Wśród grona tegorocznych wystawców znajdują się przedstawicielstwa narodowe, organizacje turystyczne oraz touroperatorzy z różnych części świata. łącznie obecnych będzie 48 krajów. Tradycyjne na targach goszczą polskie regiony, miejscowości turystyczne oraz biura podróży. Nie zabraknie oferty dla miłośników żeglarstwa, gdyż zaprezentują się szlaki żeglarskie i przystanie. Na TT Warsaw będą także przedstawiciele ośrodków SPA, atrakcji turystycznych, przewoźników i firm oferujących nowe technologie dla turystyki.

Kilka informacji o TT Warsaw:

  • Krajem partnerskim odbywających się w tym roku targów jest Tunezja, która będzie promować swoją bogata ofertę turystyczną,
  • Jedną z nowości imprezy jest wyodrębniony sektor turystyki kongresowej,
  •  W sobotę będzie można spotkać się ze znanymi podróżnikami, którzy podzielą się swoimi wrażeniami i doświadczeniami z podróży. Gośćmi będą Michał Zieliński, Michał Kowalski i Łukasz Czeczumski, którzy opowiedzą o wspólnej podróży po dzikiej dżungli na południu Panamy. Anna i Krzysztof Kobusowie będą przekonywać, że podróżowanie z małymi dziećmi może być inspirujące i sprzyja umacnianiu więzi rodzinnych. Beata Pawlikowska, znana podróżniczka, pisarka i fotografka, pojawi się na TT Warsaw, aby opowiedzieć o swoich podróżniczych przygodach. Poradzi także jak przygotować się do wyjazdów,
  • Piątek do Dzień Nowych Technologii w turystyce. Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Ravel poprowadzi konferencję pt. „Nowe Technologie w Incentive Travel”. Polska Organizacja Turystyczna zaprezentuje efekty projektu „Promujemy Polskę Razem”. Przedstawiciele Mobilem pokarzą jak wykorzystywać technologie mobilne do promocji i rozwoju polskich miast i regionów. Na targach zaprezentuje się również największy portal turystyczny w Europie – TripAdvisor. Po raz pierwszy zostaną ogłoszone wyniki konkursu dla wystawców „Nowe Technologie w Turystyce”,
  • Targi będą promowały też aktywną turystykę. Po raz pierwszy odbędzie się Event Golfowy. Równolegle odbędzie się Event Zimowy, na którym firmy przedstawią propozycje dla wielbicieli zimowych wyjazdów.

Wstęp:
Wszystkich odwiedzających obowiązuje rejestracja. Bezpłatny wstęp gwarantowany jest dla odwiedzających zarejestrowanych online, posiadaczy zaproszeń i dzieci do lat 7. Dodatkowo czytelnicy Wiadomości Sąsiedzkich oraz z okazji Andrzejek wszyscy Andrzeje.

Oficjalna strona wydarzenia: http://www.ttwarsaw.pl
Strona wydarzenia na Facebooku: http://www.facebook.com/Urlopowiecze

 

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też