Termy Uniejów

Uniejów w pigułce

Kraj
Polska
Podział administracyjny
Województwo łódzkie
Liczba ludności
2932
Powierzchnia
12,23 km2
Nr. kierunkowy
+48 63
Współrzędne
N:51.97
E:18.800278
Herb
Herb Uniejowa

Termy Uniejów - opis atrakcji

Termy Uniejów to kompleks basenów termalnych położonych u stóp XIV wiecznego zamku w województwie łódzkim. Do dyspozycji gości są tu baseny zewnętrzne i wewnętrzne wykorzystujące termalną solankę, a także strefa saun, gabinety masażu i tężnia solankowa.

Główną częścią term jest kąpielisko zewnętrzne, na które składa się basen solankowo-uzdrowiskowy, basen pływacki, rwąca rzeka, wyspa z jacuzzi, basen rekreacyjny, dwa baseny o małej głębokości przeznaczone dla dzieci, atrakcje wodne w postaci zjeżdżalni, urządzeń do masażu, bufet wodny oraz taras wypoczynkowy. Część atrakcji czynna jest jedynie w sezonie letnim, inne otwarte są przez cały rok.

W budynku znajdują się basen solankowo-uzdrowiskowy z hydromasażem oraz basen ze statkiem pirackim, w którym wyznaczono strefę zabaw dla najmłodszych. Oprócz miejsc nad basenem na gości czeka też strefa wypoczynkowa w tężni solankowej. Panujący w niej mikroklimat doskonale wypływa na stan dróg oddechowych.

Ważną częścią Term Uniejów jest strefa saun. Można tu skorzystać z łaźni aromatycznej i tureckiej, tradycyjnej bani, kabiny infrared, komory śnieżnej, solarium i basenu lodowego. Relaks można uzupełnić korzystając z masażu w strefie spa.

Zgłoś błąd

Termy Uniejów - galeria zdjęć

Termy Uniejów na mapie

Termy Uniejów cennik

Niestety nie posiadamy aktualnych informacji na temat ceny biletów, proszę szukać na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji
Zaktualizuj cennik
Uwaga! Ceny mają charakter poglądowy i mogą być nieaktualne.
Aktualny Cennik dostępny na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji.
Aby być pewnym, ile kosztuje wstęp odwiedź stronę zarządcy.

W okolicy

Atrakcje turystyczne w pobliżu Termy Uniejów

Miasta w pobliżu Termy Uniejów

Regiony w pobliżu Termy Uniejów

Więcej informacji