Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim

Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim w pigułce

Kraj
Polska
Liczba ludności
Powierzchnia
km2
Nr. kierunkowy
Współrzędne
N:
E:

Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim - opis atrakcji

Termy Warmińskie zlokalizowane w słynącym ze średniowiecznego zamku Lidzbarku Warmińskim są największym w północnej Polsce kompleksem rekreacyjno-wypoczynkowym. W jego skład wchodzą nie tylko baseny termalne i centrum spa&wellness, ale także apartamenty, sale konferencyjne, klub nocny i centrum aktywności z boiskami i kortami.

Obiekt podzielony został na kilka stref, które przeznaczone są do różnych form wypoczynku. Terma Aktywna składa się z basen sportowego z torami pływackimi, basenu rekreacyjnego z wodospadem i grotą, basenu dla dzieci z fontanną ,armatkami wodnymi i zabawkami oraz zewnętrznej dzikiej rzeki, która dostępna jest tylko latem. Z kolei Terma Relaks to basen solankowy, w którym można prowadzić zabiegi lecznicze, basen witalny połączony śluza z całorocznym basenem zewnętrznym i wyposażony w wodospady, dysze masujące, leżanki podwodne.

Wypoczywać można także w strefie saun. Do dyspozycji gości są sauny parowa, aromatyczna, grota solna, znajdująca się w ogrodzie sauna fińska oraz basen źródlany i termalny zewnętrzny basen schładzający. Bogata jest także oferta centrum wellness z różnymi rodzajami masażu i zabiegów relaksacyjnych.

W skład Term Warmińskich wchodzą apartamenty oraz centrum konferencyjne. Na zewnątrz znajdują się także boiska sportowe, park linowy, ścianka wspinaczkowa, korty tenisowe, staw z naturalną plażą, plac zabaw i wiaty grillowe.

Zgłoś błąd

Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim - galeria zdjęć

Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim na mapie

Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim cennik

Niestety nie posiadamy aktualnych informacji na temat ceny biletów, proszę szukać na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji
Zaktualizuj cennik
Uwaga! Ceny mają charakter poglądowy i mogą być nieaktualne.
Aktualny Cennik dostępny na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji.
Aby być pewnym, ile kosztuje wstęp odwiedź stronę zarządcy.

W okolicy

Regiony w pobliżu Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim

Więcej informacji