8 kwietnia 2013

Indonezja nieodkryta – Zabieram plecak, swoje 21 lat i marzenia. Slajdowisko „Samotna wyprawa na Jawę”

Indonezja nieodkryta – Zabieram plecak, swoje 21 lat i marzenia. Slajdowisko „Samotna wyprawa na Jawę”
Autor: Alicja Szulborska, Licencja: CC-BY-SA

Już 15 IV o godz. 19:00 krakowski Klub Podróżników „Śródziemie” zaprasza na spotkanie z Martyną Jaworską. Slajdowisko pt. „Indonezja nieodkryta. Zabieram plecak, swoje 21 lat i marzenia. Samotna wyprawa na Jawę” to opowieść o spełnieniu marzeń i samotnej podróży przez Indonezję.

Poczuj się jak Indiana Jones! Wyrusz na Jawę – wyspę wulkanicznych szczytów, tajemniczych świątyń ukrytych w dżungli i pól ryżowych! Jeśli w zasięgu ręki jest jakaś szansa na kolejną przygodę, zawsze mów: TAK! Właśnie poznani tubylcy proponują nocną wyprawę na motorach do tajemniczej świątyni: TAK! Czy pojechać do dżungli po kilkudniowej ulewie, skoro aby tam dotrzeć, trzeba będzie pokonać wezbraną rzekę: TAK! Czy obcinać włosy u indonezyjskiego fryzjera: TAK!

21-letnia studentka wyrusza na wyspę Jawę, aby spełnić swój sen o samotnej podróży przez Indonezję, kierując się myślą:  nie planować zbyt wiele i podążać, gdzie nogi poniosą!

Przekonaj się, że podróżowanie w pojedynkę może być łatwe, bezpieczne i pełne wesołych przygód… – piszą na swojej stronie organizatorzy spotkania.

Martyna Jaworska – 21-letnia studentka, interesuje się choreografią, żegluje, kocha swój rower, poezję, Beatlesów, tatrzańskie schroniska i surfowanie na falach. W wolnych chwilach stara się skończyć studia medyczne. W Indonezji pisała bloga  www.sennajawie.wordpress.com. W tym momencie organizuje Humanitarno-Medyczną Wyprawę do Cusco, gdzie chce pomóc Peruwiańczykom żyjącym wysoko w Andach w odizolowanych, wiejskich społecznościach.

Miejsce: Kraków, Piwnica Pod Baranami, Klub Podróżników „Śródziemie”

Strona organizatora: http://www.klubpodroznikow.com/slajdowiska/1620-wyprawa-na-wyspe-jawe

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też