Chochołowskie Termy

Chochołowskie Termy w pigułce

Kraj
Polska
Liczba ludności
Powierzchnia
km2
Nr. kierunkowy
Współrzędne
N:
E:

Chochołowskie Termy - opis atrakcji

Chochołowskie Termy zaliczane są do największych kompleksów basenów termalnych na Podhalu. Znajduje się tu łącznie ponad 30 basenów, beczek oraz wanien wykorzystujących termalne wody mineralne o temperaturze od 32 do 26 stopni Celsjusza oraz surowe wody mineralne siarkowe i solankowe jodowane.

Kompleks składa się ze strefy basenowej, leczniczej, sportowej, saunarium oraz spa. W strefie basenowej znajdują się po dwa baseny zewnętrzne i wewnętrzne z atrakcjami wodnymi, takimi jak rwąca rzeka, dysze wodne, stanowiska do masażu i zjeżdżalniami, pontonową, dwiema rodzinnymi oraz czynną jedynie od kwietnia do połowy listopada zjeżdżalni z zapadnią. Są tu także baseny whirlpool oraz grota solna. W strefie tej umieszczono atrakcje dla dzieci, takie jak basen-statek, zewnętrzny i wewnętrzny plac zabaw oraz łaźnia parowa. Ofertę basenową uzupełniają baseny sportowe z torami pływackimi oraz siłownia i centrum fitness.

W strefie leczniczej można skorzystać z beczki termalnej z surową wodą siarkową oraz basenu termalnego z wodą solankową jodowaną. Odnowę biologiczną i relaks zapewnia strefa spa z gabinetami masażu i wannami do zabiegów wodnych. Do dyspozycji gości jest także saunarium z widokową, przeszkloną sauną fińską, z której podziwiać można panoramę Tatr, sauną w góralskiej chacie, a także saunami bio, suchą, parową i na podczerwień.

Zgłoś błąd

Chochołowskie Termy - galeria zdjęć

Chochołowskie Termy na mapie

Chochołowskie Termy cennik

Niestety nie posiadamy aktualnych informacji na temat ceny biletów, proszę szukać na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji
Zaktualizuj cennik
Uwaga! Ceny mają charakter poglądowy i mogą być nieaktualne.
Aktualny Cennik dostępny na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji.
Aby być pewnym, ile kosztuje wstęp odwiedź stronę zarządcy.

W okolicy

Miasta w pobliżu Chochołowskie Termy

Regiony w pobliżu Chochołowskie Termy

Warto wiedzieć

Więcej informacji