Dubai Mall w Dubaju

Dubai Mall w Dubaju w pigułce

Kraj
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Liczba ludności
Powierzchnia
km2
Nr. kierunkowy
Współrzędne
N:
E:

Dubai Mall w Dubaju - opis atrakcji

Dubai Mall jest największym pod względem powierzchni centrum handlowym na świecie. Zmieściłoby się w nim 50 boisk piłkarskich. Znajduje się tu ponad 1200 sklepów i 120 restauracji. Oprócz tego kina, centrum gier oraz lodowisko, na którym z powodzeniem można by rozgrywać międzynarodowe zawody sportowe.

Centrum uznawane jest za jedną z największych atrakcji Dubaju. Choć z zewnątrz nie prezentuje się specjalnie efektownie, to wnętrze robi olbrzymie wrażenie. Sklepy znajdują się w alejach o różnym charakterze, nawiązujących architekturą i wystrojem do tradycyjnych targów Bliskiego Wschodu. W Dubai Mall znaleźć zarówno popularne marki ogólnoświatowe, jak i ekskluzywne butiki wielkich projektantów. Asortyment jest bardzo szeroki od ubrań po elektronikę, a sklepy prześcigają się w niebanalnych aranżacjach wnętrz. W centralnej części centrum znajduje się czteropiętrowa kaskada-fontanna z rzeźbami skaczących do niej ludzi.

Zgłoś błąd

Dubai Mall w Dubaju - galeria zdjęć

Dubai Mall w Dubaju na mapie

Dubai Mall w Dubaju cennik

Niestety nie posiadamy aktualnych informacji na temat ceny biletów, proszę szukać na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji
Zaktualizuj cennik
Uwaga! Ceny mają charakter poglądowy i mogą być nieaktualne.
Aktualny Cennik dostępny na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji.
Aby być pewnym, ile kosztuje wstęp odwiedź stronę zarządcy.

W okolicy

Miasta w pobliżu Dubai Mall w Dubaju

Więcej informacji