Termy Mszczonów

Termy Mszczonów w pigułce

Kraj
Polska
Liczba ludności
Powierzchnia
km2
Nr. kierunkowy
Współrzędne
N:
E:

Termy Mszczonów - opis atrakcji

Termy Mszczonów znajdują się na Mazowszu, w odległości 40 km od Warszawy. Wykorzystują słodkie wody termalne z odwiertów o głębokości 1600 m. Większość tutejszych atrakcji czynna jest jedynie sezonowo od maja do września, ale jeden basen kryty z wodą termalną dostępny jest przez cały rok.

Wewnętrzny basen całoroczny wyposażony jest w liczne atrakcje wodne takie jak zjeżdżalnie, masaże ścienne i bicze wodne. Podobne wyposażenie mają też sezonowe baseny zewnętrzne. Jeden z nich połączony jest z basenem krytym i latem można między nimi swobodnie przepływać. Na zewnątrz znajduje się też brodzik dla dzieci z zabawkami i atrakcjami przystosowanymi dla najmłodszych.

W skład kompleksu rekreacyjnego wchodzą także czynne cały rok sauny, grota solna, jacuzzi oraz działająca latem plaża z boiskami sportowymi. Wokół obiektu wytyczono 8 ścieżek rowerowych oraz 3 piesze. Na miejscu można wypożyczyć rowery oraz kije do nordic walking.

Zgłoś błąd

Termy Mszczonów - galeria zdjęć

Termy Mszczonów na mapie

Termy Mszczonów cennik

Niestety nie posiadamy aktualnych informacji na temat ceny biletów, proszę szukać na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji
Zaktualizuj cennik
Uwaga! Ceny mają charakter poglądowy i mogą być nieaktualne.
Aktualny Cennik dostępny na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji.
Aby być pewnym, ile kosztuje wstęp odwiedź stronę zarządcy.

W okolicy

Atrakcje turystyczne w pobliżu Termy Mszczonów

Miasta w pobliżu Termy Mszczonów

Regiony w pobliżu Termy Mszczonów

Warto wiedzieć

Więcej informacji