Warmia Park Termy Medical

Warmia Park Termy Medical w pigułce

Kraj
Polska
Liczba ludności
Powierzchnia
km2
Nr. kierunkowy
Współrzędne
N:
E:

Warmia Park Termy Medical - opis atrakcji

Warmia Park Termy Medical znajduje się niedaleko Olsztyna w gminie Stawiguda. Powstał na bazie naturalnych, ciepłych źródeł solankowych, których wody napełniają tutejsze baseny termalne. W skład kompleksu wchodzi Aquapark ze strefą saun, centrum spa, hotel i sale konferencyjne.

W Aquaparku do dyspozycji gości są dwa baseny, sportowy i rekreacyjny z licznymi urządzeniami do hydromasażu oraz grotami dla zakochanych. Pod basenem rekreacyjnym znajduje się podwodne akwarium, dzięki któremu można się poczuć tak, jakby pływało się w naturalnych akwenach razem z rybami. Przy basenie znajduje się pięć zjeżdżalni o różnej długości i nachyleniu, w tym zjeżdżalnia dla dzieci. Można też bawić się w rwącej rzece oraz skorzystać z jacuzzi wewnętrznego i zewnętrznego.

W strefie saun dostępne są sauna fińska, saunarium i caldarium. W całym kompleksie znajdują się też rozmieszczone w różnych miejscach tężnie solankowe, które wytwarzają specyficzny mikroklimat, wspomagający pracę dróg oddechowych. W centrum spa skorzystać można z szerokiej gamy zabiegów rehabilitacyjnych, relaksacyjnych u upiększających.

Zgłoś błąd

Warmia Park Termy Medical - galeria zdjęć

Warmia Park Termy Medical na mapie

Warmia Park Termy Medical cennik

Niestety nie posiadamy aktualnych informacji na temat ceny biletów, proszę szukać na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji
Zaktualizuj cennik
Uwaga! Ceny mają charakter poglądowy i mogą być nieaktualne.
Aktualny Cennik dostępny na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji.
Aby być pewnym, ile kosztuje wstęp odwiedź stronę zarządcy.

W okolicy

Miasta w pobliżu Warmia Park Termy Medical

Regiony w pobliżu Warmia Park Termy Medical

Warto wiedzieć

Więcej informacji