Inowrocławska Terma

Inowrocławska Terma w pigułce

Kraj
Polska
Liczba ludności
Powierzchnia
km2
Nr. kierunkowy
Współrzędne
N:
E:

Inowrocławska Terma - opis atrakcji

Inowrocławska Terma jest częścią infrastruktury uzdrowiska Inowrocław i znajduje się na terenie Parku Uzdrowiskowego. Jej zarządcą jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wykorzystuje termalne wody solankowe o temperaturze 23,5 stopnia Celsjusza pochodzące ze źródła zlokalizowanego na głębokości prawie 500 m.

Terma składa się z niewielkiej części wewnętrznej z basenem do hydromasażu i jacuzzi oraz strefy zewnętrznej z rozchylanym dachem, czynnej sezonowo. W strefie zewnętrznej znajduje się basen rekreacyjny o głębokości 110- 160 cm z dwoma torami pływackimi oraz atrakcjami wodnymi, takimi jak hydromasaż, gejzer, armatka wodna, zjeżdżalnia dla dzieci i kaskada z przeciwprądem.

Kąpiele w wodzie solankowej oprócz działania relaksacyjnego mają też właściwości zdrowotne. Odmładzają i regenerują skórę i są zalecane w leczeniu chorób dermatologicznych. Korzystanie z basenów solankowych wpływa też dodatnio na układ krążenia oraz pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej.

Zgłoś błąd

Inowrocławska Terma - galeria zdjęć

Inowrocławska Terma na mapie

Inowrocławska Terma cennik

Niestety nie posiadamy aktualnych informacji na temat ceny biletów, proszę szukać na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji
Zaktualizuj cennik
Uwaga! Ceny mają charakter poglądowy i mogą być nieaktualne.
Aktualny Cennik dostępny na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji.
Aby być pewnym, ile kosztuje wstęp odwiedź stronę zarządcy.

W okolicy

Miasta w pobliżu Inowrocławska Terma

Regiony w pobliżu Inowrocławska Terma

Warto wiedzieć

Więcej informacji