Jungle Park

Jungle Park w pigułce

Kraj
Hiszpania
Liczba ludności
Powierzchnia
km2
Nr. kierunkowy
Współrzędne
N:
E:

Jungle Park - opis atrakcji

Położony w południowej części Teneryfy Jungle Park to miejsce wypoczynku dla całej rodziny. To obszar siedemdziesięciu pięciu kilometrów kwadratowych tropikalnej dżungli, w której żyje około 500 gatunków zwierząt. Jednak park nie jest tylko terenem, na którym poznawać można egzotyczną przyrodę ale przede wszystkim jednym z największych parków rozrywki na Wyspach Kanaryjskich.
Wśród bujnej zieleni ukryte są kolejne atrakcje. Składają się na nie place zabaw, zjeżdżalnie wodne i terenowe, parki linowe a także całe mnóstwo punktów usługowych i gastronomicznych. Wszystkie one wpasowane są doskonale w otaczający krajobraz i sprawiają, że całość założenia wydaje się naturalna.
Głównym celem parku jest łączenie edukacji z rozrywką. Dlatego też na pierwszy plan wysuwa się tu poznawanie tropikalnej przyrody. Na wyciągnięcie ręki podziwiać można niezwykłe okazy owadów, ptaków czy płazów. Te groźniejsze zabezpieczone są odpowiednimi ogrodzeniami tak, by nikomu ze zwiedzających nic się nie stało.
W Jungle Parku spędzić można cały dzień a i tak nie pozna się do końca wszystkich jego atrakcji. Dlatego przed przyjazdem warto zapoznać się z jego planem i wybrać to co najbardziej nas interesuje. Dzieci będą zachwycone licznymi atrakcjami a i dorosłym frajdę sprawią wodne zjeżdżalnie. Jeżeli dołożymy do tego możliwość obcowania z dziką przyrodą otrzymamy przepis na wspaniale spędzony czas.

Zgłoś błąd

Jungle Park - galeria zdjęć

Jungle Park na mapie

Adres:
ul. Urbanización Las Águilas del Teide , s/n 38640 Arona

Godziny otwarcia

Od 10:00 do 17:30 (wstęp do 16:30)

Dane kontaktowe

+34 922 72 90 10 www.aguilasjunglepark.com

Jungle Park cennik

Niestety nie posiadamy aktualnych informacji na temat ceny biletów, proszę szukać na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji
Zaktualizuj cennik
Uwaga! Ceny mają charakter poglądowy i mogą być nieaktualne.
Aktualny Cennik dostępny na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji.
Aby być pewnym, ile kosztuje wstęp odwiedź stronę zarządcy.

W okolicy

Regiony w pobliżu Jungle Park

Więcej informacji