Termy Cieplickie

Jelenia Góra w pigułce

Kraj
Polska
Podział administracyjny
Województwo dolnośląskie
Liczba ludności
83097
Powierzchnia
109,22 km2
Nr. kierunkowy
(+48) 75
Współrzędne
N:50.9
E:15.733333
Herb
Herb Jeleniej Góry

Termy Cieplickie - opis atrakcji

Termy Cieplickie znajdują się u podnóży Karkonoszy, w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry, Cieplicach-Zdroju. Jest to nowoczesny kompleks rekreacyjno- sportowy składający się z basenów zewnętrznych i krytych, saunarium, centrum spa oraz zaplecza sportowego. Dzięki wykorzystaniu gorących wód z basenów zewnętrznych korzystać można zarówno w lecie, jak i w zimniejszych porach roku.

Główną atrakcją term jest park wodny, w skład którego wchodzą baseny kryte i zewnętrzne. Dwa z basenów krytych mają połączenie z basenem zewnętrznym, w którym można przebywać o każdej porze roku. Dodatkowo latem napełniany jest drugi basen zewnętrzny z licznymi atrakcjami w postaci zjeżdżalni, na którym organizowane są zajęcia dla dzieci oraz imprezy takie jak nocne pływanie czy noc filmowa.

Oprócz basenów termalnych na terenie Term skorzystać można ze strefy spa. Do dyspozycji gości jest kilka rodzajów saun, jacuzzi, grota śnieżna oraz bicze wodne. Są tu także gabinety masażu, które oferują szeroką gamę zabiegów leczniczych i relaksacyjnych.

Dodatkowo na terenie Term Cieplickich można wziąć udział w zajęciach aerobiku, fitness oraz pograć w squash. Prowadzona jest nauka pływania, a dla rodziców z dziećmi przygotowano zaplecze z przewijakami. Rodzice mogą wnieść na teren parku zabawki, z którymi dzieci kąpią się w domu.

Zgłoś błąd

Termy Cieplickie - galeria zdjęć

Termy Cieplickie na mapie

Termy Cieplickie cennik

Niestety nie posiadamy aktualnych informacji na temat ceny biletów, proszę szukać na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji
Zaktualizuj cennik
Uwaga! Ceny mają charakter poglądowy i mogą być nieaktualne.
Aktualny Cennik dostępny na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji.
Aby być pewnym, ile kosztuje wstęp odwiedź stronę zarządcy.

W okolicy

Atrakcje turystyczne w pobliżu Termy Cieplickie

Miasta w pobliżu Termy Cieplickie

Regiony w pobliżu Termy Cieplickie

Warto wiedzieć

Więcej informacji