San Agustin

San Agustin w pigułce

Kraj
Hiszpania
Liczba ludności
Powierzchnia
km2
Nr. kierunkowy
Współrzędne
N:27.770159
E:-15.542308

Co warto zobaczyć w San Agustin?

Jest to miejscowość kurortowa leżąca w południowo-wschodniej części trzeciej co do wielkości wyspy należącej do archipelagu Wysp Kanaryjskich – na Gran Canarii.

Jak na całej wyspie, tak i tu przez niemal cały rok turyści mają zagwarantowaną bajkową pogodę. Praktycznie każdego dnia świeci słońce i jest ciepło.

Do dyspozycji przyjezdnych i miejscowych są piękne plaże z ciemnym piaskiem, na których można odpocząć od codziennego tempa życia i wygrzać się w promieniach kanaryjskiego słońca. Do tego są bezpieczne dzięki licznym falochronom. Ponadto można tu znaleźć urocze i maleńkie zatoczki do kąpieli.

To również świetne miejsce dla miłośników sportów wodnych. Popularne jest tutaj m.in.: nurkowanie, snorkelling czy windsurfing.

Warto także skosztować tutejszych specjałów; szczególnie dań z owoców morza. W kurorcie znajdziemy bary, kawiarnie, restauracje oraz sklepy.

San Agustin to miejscowość, która przypadnie do gustu tym wszystkim osobom, które szukają spokojnego miejsca do relaksacji w kanaryjskich klimatach. Jest to idealny cel podróży dla rodzin.

Zgłoś błąd

Atrakcje turystyczne i zabytki w San Agustin

W okolicy San Agustin

Miasta w pobliżu San Agustin

San Agustin - galeria zdjęć

San Agustin w pigułce

Kraj
Hiszpania
Podział administracyjny
Do zrobienia
Liczba ludności
Powierzchnia
km2
Nr. kierunkowy
Współrzędne
N:27.770159
E:-15.542308

San Agustin - więcej informacji