11 listopada 2012

Jesienna wyprzedaż British Airways

Jesienna wyprzedaż British Airways
Licencja: CC-BY-SA

Przypominamy, że do 22 listopada trwa jesienna wyprzedaż British Airways „Odkryj idealne miejsce na wakacje w naszej specjalnej ofercie”. Promocja dotyczy lotów od 8 listopada 2012 do 15 marca 2013 roku.

 Przewoźnik oferuje bilety we wszystkich kierunkach świata; od Ameryki po Azję. Wśród miast można znaleźć  Buenos Aires za 4 360 zł, Dubaj za 2 250 zł, Hongkong za 2 649 zł, Johannesburg za 2 850 zł, Nowy Jork za 2 109 zł, Pekin za 2 550 zł czy Toronto za 2 081 zł. Wystarczy zarezerwować lot promocyjny we wskazanym przez przewoźnika kanale sprzedaży i lecieć w wymarzoną podróż. Należy pamiętać, że liczba miejsc objętych specjalną ofertą British Airways jest ograniczona. 

 W warunkach promocji przewoźnik zaznacza, że cena dotyczy podróży w obie strony  w klasie ekonomicznej lub podwyższonej ekonomicznej. Miejscem wylotu jest Warszawa. W cenę biletu wliczone są także wkalkulowane podatki oraz opłata za rezerwację dokonywaną przez www.ba.com (cena może ulec zmianie jeśli kupujący nabędzie bilet przez inny kanał sprzedaży niż wskazany). Minimalny czas pobytu dla kierunków USA, Kanada i Puerto Rico to nocleg w sobotę, a maksymalny 3 miesiące. Natomiast wybierając się w inne kierunki minimalny okres to również nocleg w sobotę, a maksymalny 12 miesięcy. British Airways informuje także, że bilet bezzwrotny można zmienić w ramach dostępnych miejsc. Osoby zainteresowane zakupem biletów w podwyższonej klasie ekonomicznej powinny pamiętać, że trzeba go zarezerwować co najmniej 7 dni przed podróżą.

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też