14 lutego 2013

„Pomiędzy Oceanami. Rodzina bez Granic” – spotkanie w Poznańskim Klubie Podróżnika

„Pomiędzy Oceanami. Rodzina bez Granic” – spotkanie w Poznańskim Klubie Podróżnika
Licencja: Domena publiczna

15 II o godz. 19:00 w Kluboksięgarni Głośna w Poznaniu odbędzie się spotkanie „Pomiędzy Oceanami. Rodzina bez Granic”, którego organizatorem jest Poznański Klub Podróżnika. Gośćmi honorowymi spotkania będą Ania i Tom Alboth z Hanią i Milą.

Rodzina bez Granic opowie o kolejnej wspólnej, wielomiesięcznej wyprawie spomiędzy oceanów Ameryki Środkowej. Wciąż starają się żyć życiem, o którym zawsze marzyli. I tak oto mama: polska dziennikarka z tatą: niemieckim fotografem, nosidłami na plecach i dziewczynkami odwiedza raz Czeczenów, a raz Majów i właśnie o tym nam podczas pokazu slajdów opowie.

Będzie o dzieciach, ale też o Majach i Zapatystach w Meksyku, niebezpieczeństwach Gwatemali i maleńkim Belize, gdzieś nad Morzem Karaibskim. O współczesnych Majach, plemionach Lenka i o tym, że nie zawsze jest łatwo prowadzić bloga z dwiema małymi dziewczynkami (Hania podczas podróży miała 2,5 roku, Mila jeszcze nie miała roku).

Ale będzie też o tym, jak dwie blondynki otwierają wszystkie drzwi i serca. I że bloga jednak warto prowadzić, bo czytają go ludki w 150 krajach świata, a Ania i Tom dostali od National Geographic Traveler tytuł bloga 2011 roku http://thefamilywithoutborders.com.

 Miejsce spotkania: Kluboksięgarnia Głośna, ul. św. Marcina 30, Poznań

Szczegółowe informacje na stronie Poznańskiego Klubu Podróżnika: http://www.poznanskipodroznik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=99:pomidzy-oceanami&catid=35:spotkania

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też