27 kwietnia 2013

Premiera książki „Tańce wśród Piratów. Opowieść o marzeniach, które stały się rzeczywistością”

Premiera książki „Tańce wśród Piratów. Opowieść o marzeniach, które stały się rzeczywistością”

Dziś premierę ma książka „Tańce wśród Piratów. Opowieść o marzeniach, które stały się rzeczywistością”. Jest to powieść o podróżach po Ameryce Łacińskiej, po takich krajach jak Boliwia, Peru, Paragwaj, Kolumbia, Wenezuela, Panama, Kostaryka, Nikaragua i Dominikana. Jej autorami są Magda i Marcin Musiołowie.

– Chciałabym tak jak wy.
– Ale co?
– Podróżować, poznawać świat, zobaczyć tyle miejsc…
– To dlaczego tego nie zrobisz?
– Bo brakuje mi odwagi.
– Do czego?
– Żeby zrobić ten pierwszy krok.

Pamiętasz jeszcze te czasy, kiedy byłeś dzieckiem? Wtedy nie istniały ograniczenia, świat był kolorowy, wszystko było możliwe. Teraz też jest możliwe. Skoro wtedy się dało, a byłeś mały, to tym bardziej da się teraz, kiedy jesteś duży. Krok do spełnienia marzeń jest łatwiejszy niż myślisz. Chcesz? Ta książka opowiada o marzeniach, które stały się rzeczywistością. O ludziach poznanych w drodze. O licznych niesamowitych przygodach, które mogły przytrafić się każdemu. Te historie wydarzyły się naprawdę. Mało tego, one przy darzyły się nam. Wszystkie.

„Tańce wśród Piratów. Opowieść o marzeniach, które stały się rzeczywistością” ma formę dziennika z podróży. Czytelnik ma możliwość zapoznać się z licznymi historiami dwójki podróżników po Ameryce Łacińskiej, po takich krajach jak Boliwia, Peru, Paragwaj, Kolumbia, Wenezuela, Panama, Kostaryka, Nikaragua i Dominikana. Warto dodać, że książka zawiera 170 zdjęć z podróży oraz wiele informacji praktycznych związanych z podróżowaniem po krajach Ameryki Środkowej.

Stron:328
Format: 160 x 210 mm
Oprawa: twarda

Tutaj można obejrzeć trailer do książki: http://www.youtube.com/watch?v=jlwcMbDfKzQ
Strona książki w wydawnictwie WAM: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,66771,Tance-wsrod-piratow.htm

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też