20 sierpnia 2013

Jacek Pałkiewicz w „Reszcie Świata” Tomka Michniewicza

Jacek Pałkiewicz w „Reszcie Świata” Tomka Michniewicza
Licencja: Domena publiczna

Dziś na antenie radiowej Jedynki w programie „Reszta Świata” prowadzonym przez Tomka Michniewicza pojawi się reporter, jeden z najbardziej aktywnych podróżników-eksploratorów naszych czasów – Jacek Pałkiewicz.

W „Reszcie świata” (Jedynka, 21:00) Jacek Pałkiewicz. Postać kontrowersyjna, przez wielu ceniona i określana mianem guru, przez innych krytykowana niemal za wszystko. Padną trudne pytania – informuje prowadzący program, Tomek Michniewicz.

„Reszta świata” – „to program o ludziach, którzy wiodą zupełnie inne życie niż zwykło się uważać za „normalne”. O miejscach, w których świat działa na zupełnie innych zasadach, i o decyzjach, na które nigdy nie jest za późno. Spróbuję Was przekonać, że etat, mieszkanie, mąż i żona i dwoje dzieci to niejedna definicja szczęścia – że jest też wiele innych” – tak opisuje swój program Tomek Michniewicz. Program gości na antenie Radiowej Jedynki od 26 czerwca. Podróżnik i dziennikarz z zaproszonymi gośćmi poleca miejsca warte odwiedzenia w Polsce i na świecie. Audycja jest nadawana w każdy wtorek o godz. 21:00 aż do końca września.

Jacek Pałkiewicz – członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie, niestrudzony organizator wypraw na wszystkich szerokościach geograficznych globu z zapałem dokumentujący pradawne kultury małych grup etnicznych, które pod niszczącymi wpływami naszej cywilizacji na zawsze znikają z powierzchni ziemi.

Strona Jacka Pałkiweicza: www.palkiewicz.com

Zapowiedzi poszczególnych odcinków będzie można znaleźć na profilu FB Tomka Michniewicza: https://www.facebook.com/tomekmichniewicz

Informacje o programie na stronie Tomka Michniewicza: http://www.tomekmichniewicz.pl/wydarzenia/moj-nowy-program-w-jedynce/

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Greckie wakacje

Mimo pogłosek o kryzysie w tym państwie, przemysł turystyczny pozostał niezachwiany. Grecja, mimo swoich...
Greckie wakacje