20 lipca 2013

Wybierz wydarzenie i obiekt turystyczno-rekreacyjny w ogólnopolskim konkursie „Polskie Oskary Sportowe”

Wybierz wydarzenie i obiekt turystyczno-rekreacyjny w ogólnopolskim konkursie „Polskie Oskary Sportowe”
Autor: http://www.oskarysportowe.com/index.php/wiadomosc/21, Licencja: Domena publiczna

 Do 6 września możemy głosować na wybrane projekty w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu „Polskie Oskary Sportowe”. Internauci zadecydują kto zdobędzie nagrodę w następujących kategoriach: Wydarzenie sportowe, Sport dzieci i młodzieży, Sport osób niepełnosprawnych, Sylwetka sportowca oraz Wydarzenia i obiekty turystyczno-rekreacyjne. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos na dobę. Organizatorem konkursu jest Fundacja Sportowe Marzenia Forum Ludzi Aktywnych.

„7 czerwca zakończyło się głosowanie Kapituły Konkursu Polskie Oskary Sportowe. O wysokim poziomie trzeciej edycji świadczy fakt, ze wszystkie nadesłane prace zdobyły podobną ilość głosów Kapituły – szanse na zdobycie Polskiego Oskara Sportowego ma każdy uczestnik. Przed nami najciekawszy etap Konkursu  – głosowanie Internautów. To właśnie Internauci zadecydują kto zdobędzie nagrodę w kategoriach: Wydarzenie sportowe, Sport dzieci i młodzieży, Sport osób niepełnosprawnych, Sylwetka sportowca oraz Wydarzenia i obiekty turystyczne i rekreacyjne. Najwięcej projektów zostało zgłoszonych w kategorii Wydarzenie sportowe. Ciekawa rywalizacja o sportowego oskara szykuje się w kategorii Sylwetka sportowca – biegacz dr Jacek Łabudzki vs piłkarz ręczny Bartłomiej Jaszka. Głosowanie online będzie trwało do 6 września. W tym czasie każdy Internauta może codziennie głosować na wybrany projekt. Pamiętajcie, że jedna osoba może oddać tylko jeden głos na dobę. Aby zagłosować należy podać swój adres e-mail, który przy głosowaniu wymaga weryfikacji – należy kliknąć w link, który zostanie wysłany mailem na wskazany adres. Uczestnicy będą mogli zachęcić do głosowania na swoją pracę konkursową, wykorzystując zaprojektowane przez Organizatora ulotki i plakaty. Zachęcamy do rozwieszenia plakatów w Urzędach, Ośrodkach Sportu i Rekreacji, w miejscach pracy i odpoczynku. Rozdajcie ulotki swojej rodzinie, przyjaciołom, kolegom z pracy – niech wszyscy wiedzą, że walczycie o nagrodę w konkursie Polskie Oskary Sportowe, organizowanym pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki” – informują organizatorzy.

Idea konkursu: Pomysł przyznawania nagród za osiągnięcia w dziedzinie sportu, turystyki i rekreacji powstał w 2007 roku. Pierwsze edycje konkursu odbyły się pod nazwą Oskary Sportowe Gminess w 2008 i 2009 roku. Tegoroczna, trzecia edycja konkursu organizowana jest pod nazwą Polskie Oskary Sportowe i swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Honorowy patronat nad konkursem Polskie Oskary Sportowe objęła Minister Sportu i Turystyki RP, Pani Joanna Mucha. Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najciekawszych projektów oraz sylwetek osób promujących sport, turystykę i rekreację w Polsce. Uczestnikami Konkursu mogą być jednostki samorządu terytorialnego, Ośrodki Sportu i Rekreacji, organizatorzy sportu dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych, seniorów, organizatorzy ruchu turystycznego, osoby fizyczne – wszyscy, którzy chcą się pochwalić swoimi osiągnięciami w sporcie, turystyce i rekreacji.

Tutaj można głosować na wybrany projekt: http://www.oskarysportowe.com/index.php/zaglosuj

Strona organizatora wydarzenia: www.sportowemarzenia.pl

Strona wydarzenia: http://www.oskarysportowe.com/

 

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Mapa świata na ścianę

Jeżeli chcemy, by nasze dziecko wiedziało, ile jest krajów na świecie, wystarczy rozłożyć przed...
Mapa świata na ścianę