20 lipca 2013

Wybierz wydarzenie i obiekt turystyczno-rekreacyjny w ogólnopolskim konkursie „Polskie Oskary Sportowe”

Wybierz wydarzenie i obiekt turystyczno-rekreacyjny w ogólnopolskim konkursie „Polskie Oskary Sportowe”
Autor: http://www.oskarysportowe.com/index.php/wiadomosc/21, Licencja: Domena publiczna

 Do 6 września możemy głosować na wybrane projekty w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu „Polskie Oskary Sportowe”. Internauci zadecydują kto zdobędzie nagrodę w następujących kategoriach: Wydarzenie sportowe, Sport dzieci i młodzieży, Sport osób niepełnosprawnych, Sylwetka sportowca oraz Wydarzenia i obiekty turystyczno-rekreacyjne. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos na dobę. Organizatorem konkursu jest Fundacja Sportowe Marzenia Forum Ludzi Aktywnych.

„7 czerwca zakończyło się głosowanie Kapituły Konkursu Polskie Oskary Sportowe. O wysokim poziomie trzeciej edycji świadczy fakt, ze wszystkie nadesłane prace zdobyły podobną ilość głosów Kapituły – szanse na zdobycie Polskiego Oskara Sportowego ma każdy uczestnik. Przed nami najciekawszy etap Konkursu  – głosowanie Internautów. To właśnie Internauci zadecydują kto zdobędzie nagrodę w kategoriach: Wydarzenie sportowe, Sport dzieci i młodzieży, Sport osób niepełnosprawnych, Sylwetka sportowca oraz Wydarzenia i obiekty turystyczne i rekreacyjne. Najwięcej projektów zostało zgłoszonych w kategorii Wydarzenie sportowe. Ciekawa rywalizacja o sportowego oskara szykuje się w kategorii Sylwetka sportowca – biegacz dr Jacek Łabudzki vs piłkarz ręczny Bartłomiej Jaszka. Głosowanie online będzie trwało do 6 września. W tym czasie każdy Internauta może codziennie głosować na wybrany projekt. Pamiętajcie, że jedna osoba może oddać tylko jeden głos na dobę. Aby zagłosować należy podać swój adres e-mail, który przy głosowaniu wymaga weryfikacji – należy kliknąć w link, który zostanie wysłany mailem na wskazany adres. Uczestnicy będą mogli zachęcić do głosowania na swoją pracę konkursową, wykorzystując zaprojektowane przez Organizatora ulotki i plakaty. Zachęcamy do rozwieszenia plakatów w Urzędach, Ośrodkach Sportu i Rekreacji, w miejscach pracy i odpoczynku. Rozdajcie ulotki swojej rodzinie, przyjaciołom, kolegom z pracy – niech wszyscy wiedzą, że walczycie o nagrodę w konkursie Polskie Oskary Sportowe, organizowanym pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki” – informują organizatorzy.

Idea konkursu: Pomysł przyznawania nagród za osiągnięcia w dziedzinie sportu, turystyki i rekreacji powstał w 2007 roku. Pierwsze edycje konkursu odbyły się pod nazwą Oskary Sportowe Gminess w 2008 i 2009 roku. Tegoroczna, trzecia edycja konkursu organizowana jest pod nazwą Polskie Oskary Sportowe i swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Honorowy patronat nad konkursem Polskie Oskary Sportowe objęła Minister Sportu i Turystyki RP, Pani Joanna Mucha. Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najciekawszych projektów oraz sylwetek osób promujących sport, turystykę i rekreację w Polsce. Uczestnikami Konkursu mogą być jednostki samorządu terytorialnego, Ośrodki Sportu i Rekreacji, organizatorzy sportu dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych, seniorów, organizatorzy ruchu turystycznego, osoby fizyczne – wszyscy, którzy chcą się pochwalić swoimi osiągnięciami w sporcie, turystyce i rekreacji.

Tutaj można głosować na wybrany projekt: http://www.oskarysportowe.com/index.php/zaglosuj

Strona organizatora wydarzenia: www.sportowemarzenia.pl

Strona wydarzenia: http://www.oskarysportowe.com/

 

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też