29 kwietnia 2013

Moskiewska wiosna – slajdowisko z TRAWERS

Moskiewska wiosna – slajdowisko z TRAWERS

7 maja o godz. 20:30 w krakowskiej Cafe Szafe będzie można wziąć udział w slajdowisku „Moskiewska wiosna”. Paweł Słoń i Szymon Cierpisz opowiedzą o swojej zakończonej podróży do stolicy Rosji oraz Sankt Petersburga.

 TRAWERS odkrywa nieznane ścieżki i inspiruje do podróżowania. Zarówno w dzikiej głuszy na końcu świata, jak i w największych metropoliach.

Dwa najbardziej fascynujące miasta w Rosji. I tylko 10 dni by je poznać. Niesamowite zasoby muzeów, dramatyczna i fascynująca historia dająca o sobie znać niemal wszędzie, fascynujący ludzie, zaskakujący klimat. No i próba znalezienia odpowiedzi na pytanie, czym jest i dokąd zmierza współczesna Rosja.

Będzie o metrze, o tym dlaczego na wiosnę nie wysycha farba na ławkach w parku, dlaczego samochody są brudne i czemu Rosję można tylko kochać.

O swoich wspomnieniach z niedawno zakończonej podróży do Moskwy i Sankt Petersburga opowiedzą Paweł Słoń i Szymon Cierpisz. 

Wstęp wolny
Miejsce: Cafe Szafe, ul. Felicjanek 10, Kraków
Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/319272321535374/?ref=22
Strona TRAWERS: http://www.trawers.turystyka.pl/#

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Targi Wiatr i Woda

Wczoraj w Centrum Expo XXI wystartowały Targi Wiatr i Woda. Impreza trwać będzie do...
Targi Wiatr i Woda