24 lutego 2013

Navigator Festival

Navigator Festival
Licencja: Domena publiczna

W dniach 22-24 III odbędzie się Nawigator Festiwal, którego organizatorem jest Nowohuckie Centrum Kultury. W imprezie wezmą udział: Maciej Sokołowski, Jan Mela oraz Elżbieta i Andrzej Lisowscy.

Trzy festiwalowe dni wypełnią zdarzenia, z których każde jest szczególne, a wszystkie razem składają się na spójny i kompletny obraz podróżniczych dokonań ostatniego roku. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie tych, których dokonania są szeroko komentowane w mediach, jak również podróżników dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze Światem.

Pierwszy dzień – którego gospodarzem będzie Maciej Sokołowski – to pięć równolegle prezentowanych wystaw fotograficznych i festiwalowe kino, pełne filmowych obrazów ilustrujących podróżnicze wyprawy.

Gospodarz drugiego dnia – Jan Mela – zaprosi na podróżnicze warsztaty, pokazy i konkurs OPEN. Dzień zakończy zabawa na NAVIGATOR PARTY. Gościem specjalnym tego dnia będzie Tomasz Tomaszewski.

Przez ostatni dzień festiwalu poprowadzą gości Elżbieta i Andrzej Lisowscy. Będą warsztaty, pokazy podróżników dopełnią obrazy eksploracji świata i będziemy świadkami drugiej części rywalizacji w kategorii OPEN. Na zakończenie zostanie rozstrzygnięty Konkurs Główny i wręczenie Nagrody NAVIGATORA.

W ramach Nawigator Festiwal będzie można wziąć udział w warsztatach: Bezpieczeństwo w podróży do strefy subtropikalnej i tropikalnej, Jak zorganizować wyprawę offroadową, Fotografia podróżnicza w praktyce, Garść miedziaków i w drogę! O sposobach taniego podróżowania w XXI wieku, Chińska kaligrafia – wprowadzenie w podstawy, Fotografia podwodna dla początkujących – w pięciu krokach do udanego zdjęcia, Warsztaty gry na bębnach afro-kubańskich, Warsztaty tańca orientalnego.

Wśród atrakcji Nawigator Festival są także targi podróżnicze, promocje książek i konkursy.

Podróżujcie z nami przez cały Festiwal – zapraszają organizatorzy.

Dokładny program znajdziecie tutaj: http://www.navigatorfestival.pl/menu-program.html

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też