24 lutego 2013

Navigator Festival

Navigator Festival
Licencja: Domena publiczna

W dniach 22-24 III odbędzie się Nawigator Festiwal, którego organizatorem jest Nowohuckie Centrum Kultury. W imprezie wezmą udział: Maciej Sokołowski, Jan Mela oraz Elżbieta i Andrzej Lisowscy.

Trzy festiwalowe dni wypełnią zdarzenia, z których każde jest szczególne, a wszystkie razem składają się na spójny i kompletny obraz podróżniczych dokonań ostatniego roku. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie tych, których dokonania są szeroko komentowane w mediach, jak również podróżników dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze Światem.

Pierwszy dzień – którego gospodarzem będzie Maciej Sokołowski – to pięć równolegle prezentowanych wystaw fotograficznych i festiwalowe kino, pełne filmowych obrazów ilustrujących podróżnicze wyprawy.

Gospodarz drugiego dnia – Jan Mela – zaprosi na podróżnicze warsztaty, pokazy i konkurs OPEN. Dzień zakończy zabawa na NAVIGATOR PARTY. Gościem specjalnym tego dnia będzie Tomasz Tomaszewski.

Przez ostatni dzień festiwalu poprowadzą gości Elżbieta i Andrzej Lisowscy. Będą warsztaty, pokazy podróżników dopełnią obrazy eksploracji świata i będziemy świadkami drugiej części rywalizacji w kategorii OPEN. Na zakończenie zostanie rozstrzygnięty Konkurs Główny i wręczenie Nagrody NAVIGATORA.

W ramach Nawigator Festiwal będzie można wziąć udział w warsztatach: Bezpieczeństwo w podróży do strefy subtropikalnej i tropikalnej, Jak zorganizować wyprawę offroadową, Fotografia podróżnicza w praktyce, Garść miedziaków i w drogę! O sposobach taniego podróżowania w XXI wieku, Chińska kaligrafia – wprowadzenie w podstawy, Fotografia podwodna dla początkujących – w pięciu krokach do udanego zdjęcia, Warsztaty gry na bębnach afro-kubańskich, Warsztaty tańca orientalnego.

Wśród atrakcji Nawigator Festival są także targi podróżnicze, promocje książek i konkursy.

Podróżujcie z nami przez cały Festiwal – zapraszają organizatorzy.

Dokładny program znajdziecie tutaj: http://www.navigatorfestival.pl/menu-program.html

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Mapa świata na ścianę

Jeżeli chcemy, by nasze dziecko wiedziało, ile jest krajów na świecie, wystarczy rozłożyć przed...
Mapa świata na ścianę