23 marca 2017

Święta poza domem. Nowa moda wśród Polaków

Święta poza domem. Nowa moda wśród Polaków
Licencja: Copyright

Polacy coraz chętniej święta obchodzą poza domem. Moda na to, aby całą rodziną wyjeżdżać poza miejsce swojego zamieszkania i zamiast gorączkowych przygotowań, długich godzin w kuchni oraz spędzonych na sprzątaniu, oddać się w ręce profesjonalistów, którzy to wszystko zrobią za nas, jest coraz bardziej widoczna w ofertach hotelowych.

Trend ten widać przede wszystkim przy okazji Bożego Narodzenia i Sylwestra – kilkudniowe święta są dla wielu u świetnym pretekstem do tego, aby wyjechać, odpocząć i zrelaksować się z dala od domu. Badania robione przez Kantar TNS Polska na zlecenie TNS Travel „Wyjazdy świąteczne Polaków” wskazują, że świąteczny urlop wybrało aż 7 milionów osób, a na wyjazdy Polacy wydali ok. 8 mld zł. Co więcej, jak wynika z badań ankietowych, wielu z nas o wyjazdach świątecznych marzy.

Polacy chętnie wyjeżdżają też w okresie zbliżających się wielkimi krokami świąt Wielkiejnocy. Choć krótsze, są doskonałą okazją na przedłużony weekendowy wypad z całą rodziną – szczególnie wtedy, kiedy przypadają w okresie wczesnej wiosny. Hotele zachęcają do pozostawienia domu i nęcą interesującymi pakietami wyjazdowymi, które pozwolą w święta prawdziwie odpocząć. Doskonałym tego przykładem jest oferta jednego z największych obiektów hotelowo-konferencyjnych w Polsce – Hotelu Ossa Congress & Spa.

Hotel mieszczący się w niewielkiej wsi w powiecie rawskim, której zresztą zawdzięcza swoją nazwę, znajduje się w dogodnej odległości ok 60 minut jazdy samochodem zarówno z Warszawy jak i Łodzi. Na tegoroczną Wielkanoc przygotował dla swoich gości masę atrakcji, a w tym: tradycyjne, uroczyste śniadanie, zdobienie pisanek oraz święcenie koszyków z pokarmami. Tym, którzy w Wielkanoc będą chcieli także aktywnie wypocząć, spodoba się zapewne możliwość nielimitowanego wstępu do Centrum Wodnego, gdzie skorzystać będzie można z basenu, jacuzzu, łaźni rzymskiej, sauny fińskiej, tureckiej oraz na podczerwień. Co więcej, wybierając tę ofertę gratis otrzymamy późny check out, co pozwoli na spokojny powrót do domu.

Z oferty tej warto skorzystać z wielu powodów. Piękna lokalizacja hotelu w pobliżu Puszczy Pilickiej sprawi, iż wreszcie poczujemy w powietrzu wiosnę i budzącą się do życia przyrodę. To także gwarancja spokoju i wytchnienia, która pozwoli święta spędzić prawdziwie rodzinnie – a czy nie na tym wielu z nas najbardziej zależy? Sprawdźcie zatem ofertę oraz opinie o Hotelu Ossa.

O autorze
redakcja

Zobacz też