8 marca 2013

Na narty w bikini – Bikini Ski w Jasnej pod Chopokiem

Na narty w bikini – Bikini Ski w Jasnej pod Chopokiem
Autor: devriesm, Licencja: CC-BY-SA

Już jutro, 9 marca, w Jasnej pod Chopokiem, miejscowości położonej po słowackiej stronie Tatr, odbędzie się kolejna już edycja Bikini Ski. Jak sama nazwa wskazuje, w wydarzeniu wezmą udział amatorki białego szaleństwa, które oprócz umiejętności jazdy i ewolucji trasowych na nartach i snowboardzie zaprezentują również inne swoje wdzięki – w skąpych strojach bikini. Na gości czekać będzie tatrzańskie słońce i rozgrzewająca, energetyczna muzyka. Start imprezy przewidziano na godz. 12.00.

Dla odważnych Pań, które zdecydują się wziąć udział w Bikini Ski, organizatorzy przewidzieli liczne nagrody i niespodzianki, których sponsorem jest Tatry Mountain Resorts. Każdy, kto w stroju kąpielowym pokona wyznaczoną trasę, otrzyma darmową wejściówkę do Tatralandia Tropical Paradise. Dodatkową atrakcją są zniżki do krainy basenów: 3-godzinne wejście Tropical Packet nabyć można w specjalnej cenie 9 euro, jeżeli podczas trwania imprezy zakupimy skipassy Jasná lub Vysoké Tatry. W ten sposób Słowacy rozpoczną wiosenną promocję narciarską, która potrwa do końca zimowego sezonu.

Swoją obecność na Bikini Ski potwierdziły m.in. Veronika Fašínova, Miss Słowacji 2012 Kristina Krajčírová, Miss Słowacji 2011 Michaela Nurciková, Miss Słowacji 2005 Ivica Slavíková, Miss Czech 2002 i modelka Kateřina Průšová, I wicemiss Słowacji 2012 Denisa Krajčovičová, I wicemiss Słowacji 2010 Martina Davidová.

O autorze
Justyna Sekuła
Mimo tego, że od 4 lat mieszka w Krakowie, ciągle z radością powraca w rodzinne strony Beskidu Niskiego. Miłośniczka pieszych wędrówek, zwłaszcza po górach i podróżowania tanimi liniami lotniczymi. Nie lubi ograniczeń, uważa, że najlepsze wycieczki to te zorganizowane na własną rękę. W wolnych chwilach czyta książki, które powoli przestają mieścić się na półce. Wielbicielka zabaw ze słowami, absurdalnych dyskusji i czarnego humoru, pomagającego nabrać jej dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Zobacz też