8 najciekawszych sylwestrów miejskich 2012 / 2013

Nie masz ochoty na sylwestrową zabawę w klubie. Domówki już dawno ci się znudziły, szczególnie na taką okazję? Wciąż jednak nie masz ochoty jechać gdzieś zagranicę? W takim razie pozostało ci jeszcze jedno sylwestrowe rozwiązanie. Będzie to zabawa na świeżym powietrzu. Większość polskich miast każdego roku organizuje zabawy sylwestrowe, na których gromadzą się dziesiątki, a czasem i setki tysięcy mieszkańców i turystów.

Nie inaczej będzie również w tym roku, chociaż ciężko się oprzeć wrażeniu, że kryzys odbił się na kondycji miejskich Sylwestrów, które w 2012 roku w wielu przypadkach będą zabawami nieco skromniejszymi, niż w poprzednich latach. Z drugiej strony przecież nie gwiazdy światowego formatu są najważniejsze, ale przede wszystkim dobra zabawa i spędzenie tej wyjątkowej nocy w gronie osób, które znamy i lubimy.

Zapraszamy do przejrzenia oferty miejskich sylwestrów w całej Polsce. Praktycznie wszystkie największe miasta postawiły na sprawdzone rozwiązania: znane rytmy, znani wykonawcy, czyli dobra zabawa, po której wiadomo, czego się spodziewać. Kilka innych miast postawiło na alternatywę: na przykład Kraków i Łódź. Inne wciąż jeszcze swoich planów nie ogłosiły.

#1. Sylwester w Rzeszowie na Rynku

„Sylwester wita Rzeszów” – pod takim nieskomplikowanym, ale wszystko mówiącym hasłem zostanie zorganizowana miejska impreza sylwestrowa na rynku w Rzeszowie. Organizatorzy postawili na polskie zespoły, a trzeba przyznać, że program jest dość bogaty, ponieważ na scenie pojawi się aż pięciu wykonawców, których występy będą rozdzielone pokazami Fireshow. Podsumowując: Rzeszów pokaże, że można zrobić niezłego sylwestra, który zapewni zabawę przez kilka godzin, a wszystko to w dość ograniczonym budżecie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA, który wystąpi zarówno przed, jak też po północy, robiąc sobie przerwę na pokaz sztucznych ogni. Zespół zapewnia, że przedstawi wyjątkowy program koncertowy, ponieważ rzeszowski Sylwester będzie dla IRY jubileuszem 25-lecia istnienia.

8 najciekawszych sylwestrów miejskich 2012 / 2013
Autor: MarW, Licencja: CC-BY-SA


Podobne ciekawostki