11 sierpnia 2013

Spotkanie z Iloną Zdziech i promocja książki „Kuchnia Nowej Zelandii”

Spotkanie z Iloną Zdziech i promocja książki „Kuchnia Nowej Zelandii”
Autor: http://www.warszawa.klubpodroznik.pl/kuchnia-nowej-zelandii-promocja-ksiazki-spotkanie-autorskie/, Licencja: Domena publiczna

We wtorek 20 sierpnia o godz. 19:00 Klubokawiarnia Podróżnik w Warszawie zaprasza na spotkanie i promocję książki „Kuchnia Nowej Zelandii” autorstwa Ilony Zdziech. W trakcie imprezy będzie można spróbować kilku nowozelandzkich specjałów oraz zaopatrzyć się w smaki z Antypodów.

„Któż nie marzy o wyprawie do spektakularnej krainy hobbitów, wulkanów i rygby? Czego koniecznie należy spróbować w Nowej Zelandii, aby doświadczyć jej jako świadomy turysta kulinarny?” – tak organizatorzy zapraszają na spotkanie z Iloną Zdziech, autorką książki „Kuchnia Nowej Zelandii”.

„Kuchnia Nowej Zelandii” – „Gdybyście chcieli wybrać się na koniec świata, wystarczy otworzyć tę książkę. Nowa Zelandia urzekła mnie wspaniałymi produktami, których część, jak na przykład wino, jagnięcina, owoce kiwi, oleje z awokado czy miody z manuki, jest już dostępna w Polsce. Zostały one osobno opisane na końcu książki. Zasadniczą część stanowią przepisy na najbardziej lubiane nowozelandzkie potrawy. Znajdzie się tutaj sporo nowych połączeń smakowych (czasami wręcz szokujących dla Polaków) oraz wyjątkowo proste metody gotowania. Liczne opowieści dotyczące historii kraju i jego kulinarnych atrakcji z pewnością pomogą zaplanować podróż i intensywnie przeżyć nowozelandzką przygodę życia” – pisze autorka.

Strona organizatora wydarzenia: http://www.warszawa.klubpodroznik.pl/kuchnia-nowej-zelandii-promocja-ksiazki-spotkanie-autorskie/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Navigator Festival 2014

28 lutego wystartuje Navigator Festival. Impreza potrwa do 2 marca. Trzy festiwalowe dni wypełnią...
Navigator Festival 2014