11 listopada 2012

Spotkanie z pasją: Islandia – czasem zielona wyspa. Samotna wyprawa rowerowa dookoła Islandii – Wojtek Ziemnicki

Spotkanie z pasją: Islandia – czasem zielona wyspa. Samotna wyprawa rowerowa dookoła Islandii – Wojtek Ziemnicki
Autor: Angelo Romano, Licencja: CC BY

 23 listopada o godz. 19:00 w Sali Koncertowej Bemowskiego Centrum Kultury odbędzie się „Spotkanie z pasją: Islandia – czasem zielona wyspa. Samotna wyprawa rowerowa dookoła Islandii – Wojtek Ziemnicki”.

 Gość Artbem  opowie o wszechobecnych wulkanach, lodowcach i krajobrazie, który stanowi istny przedsionek piekieł, jednak w słoneczne dni potrafi onieśmielić każdego intensywnością prezentowanych barw. Będą też ciekawostki o elfach i trollach potrafiących przestraszyć nawet doświadczonego podróżnika. A na deser usłyszycie, jaki jest najbardziej lubiany, importowany przez Islandczyków przysmak pochodzący z… Polski. Wojtek Ziemnicki wsiadł na rower i samotnie objechał Islandię. O magicznej wyspie i swoich przygodach opowie podczas spotkania w Artbem. Islandia jednych zachwyca, dla innych stanowi jedynie mało gościnne środowisko. Jedno jest jednak pewne… w sercu każdego odciska piętno i nikogo nie pozostawia obojętnym (Bemowskie Centrum Kultury Artbem).

 Wydarzenie odbędzie się w ramach „Spotkań z pasją”, które od 2011 roku mają miejsce w Bemowskim Centrum Kultury Artbem. Ich gośćmi jest wielu wyjątkowych indywidualistów, którzy żyją w niekonwencjonalny sposób. W trakcie spotkań dzielą się swoją pasją, doświadczeniami i przeżyciami z innymi.

 Wstęp wolny.

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Majówka z PKP

Długi weekend majowy tuż, tuż! Część z nas wybiera się w podróże po Polsce...
Majówka z PKP

Naładuj baterie w Egipcie

Jeżeli marzysz o egzotycznych wakacjach wśród starożytnych piramid, wylegiwaniu się na bajecznie kolorowych plażach,...
Naładuj baterie w Egipcie