27 kwietnia 2013

Premiera książki „Tańce wśród Piratów. Opowieść o marzeniach, które stały się rzeczywistością”

Premiera książki „Tańce wśród Piratów. Opowieść o marzeniach, które stały się rzeczywistością”

Dziś premierę ma książka „Tańce wśród Piratów. Opowieść o marzeniach, które stały się rzeczywistością”. Znajdziemy w niej wiele ciekawych historii zw. z  podróżami po Ameryce Łacińskiej, po takich krajach jak: Boliwia, Peru, Paragwaj, Kolumbia, Wenezuela, Panama, Kostaryka, Nikaragua i Dominikana. Jej autorami są Magda i Marcin Musiołowie.

 

– Chciałabym tak jak wy.
– Ale co?
– Podróżować, poznawać świat, zobaczyć tyle miejsc…
– To dlaczego tego nie zrobisz?
– Bo brakuje mi odwagi.
– Do czego?
– Żeby zrobić ten pierwszy krok.

Pamiętasz jeszcze te czasy, kiedy byłeś dzieckiem? Wtedy nie istniały ograniczenia, świat był kolorowy, wszystko było możliwe. Teraz też jest możliwe. Skoro wtedy się dało, a byłeś mały, to tym bardziej da się teraz, kiedy jesteś duży. Krok do spełnienia marzeń jest łatwiejszy niż myślisz. Chcesz? Ta książka opowiada o marzeniach, które stały się rzeczywistością. O ludziach poznanych w drodze. O licznych niesamowitych przygodach, które mogły przytrafić się każdemu. Te historie wydarzyły się naprawdę. Mało tego, one przy darzyły się nam. Wszystkie.

„Tańce wśród Piratów. Opowieść o marzeniach, które stały się rzeczywistością” ma formę dziennika z podróży. Czytelnik ma możliwość zapoznać się z licznymi historiami dwójki podróżników po Ameryce Łacińskiej, po takich krajach jak Boliwia, Peru, Paragwaj, Kolumbia, Wenezuela, Panama, Kostaryka, Nikaragua i Dominikana. Warto dodać, że książka zawiera 170 zdjęć z podróży oraz wiele informacji praktycznych związanych z podróżowaniem po krajach Ameryki Środkowej.

Stron:328
Format: 160 x 210 mm
Oprawa: twarda

Tutaj można obejrzeć trailer do książki: http://www.youtube.com/watch?v=jlwcMbDfKzQ
Strona książki w wydawnictwie WAM: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,66771,Tance-wsrod-piratow.htm

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Navigator Festival 2014

28 lutego wystartuje Navigator Festival. Impreza potrwa do 2 marca. Trzy festiwalowe dni wypełnią...
Navigator Festival 2014