24 lutego 2013

Toruńskie Targi Turystyczne „WYPOCZYNEK” 2013

Toruńskie Targi Turystyczne „WYPOCZYNEK” 2013
Licencja: Domena publiczna

W dniach 16-17 III odbędzie się już III edycja Toruńskich Targów Turystycznych „Wypoczynek” 2013. Towarzyszy im tradycyjnie Toruński Festiwal Smaków, którego opiekunem merytorycznym jest najwybitniejszy znawca kuchni staropolskiej – profesor Jarosław Dumanowski.

Na targach zaprezentowane zostaną oferty: miast i regionów turystycznych, touroperatorów, biur podróży, organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży, uzdrowisk, sanatoriów, hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych i ośrodków SPA, gospodarstw agroturystycznych, przewoźników, organizatorów aktywnego wypoczynku, agencji turystyki językowej oraz producentów i dystrybutorów sprzętu sportowo-turystycznego.

Targom tradycyjnie towarzyszy TORUŃSKI FESTIWAL SMAKÓW, którego opiekunem merytorycznym jest najwybitniejszy znawca kuchni staropolskiej – profesor Jarosław Dumanowski. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie „Smak podróży”. Prezentacje kulinarne, degustacje i spotkania ze znawcami tradycji kulinarnych przypomną nam smak polskiej kuchni regionalnej. Odkrywanie pasjonującej historii sztuki i zapomnianych kucharskich sekretów sprawi, że na zwiedzających czekać będzie moc niezapomnianych wrażeń!

Wspólne przyrządzanie „gęś-buły”, czyli zdrowej wersji hamburgera z gęsiny, słodyczy kajmakowych, kolorowych past i wielu innych przysmaków na bazie tradycyjnych produktów, miasteczko westernowe, park dinozaurów, mini piłka nożna, a także geocaching – zabawa w poszukiwanie skarbów – wszystkie te atrakcje czekają na dzieci i rodziców, którzy odwiedzą Centrum Targowe PARK.

Dokładny plan Toruńskich Targów Turystycznych „Wypoczynek” 2013: http://www.targitorunskie.pl/

 Miejsce: Centrum Targowe „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też